Elektra

Elektros tinklai ir įranga nuolat plečiasi ir auga. Mūsų priklausomybė nuo jų taip pat sparčiai stiprėja.

Gerai suprojektuota ir profesionaliai sumontuota elektros tinklų sistema pastebimai pagerina, pavyzdžiui, patalpų ar gamyklos efektyvumą. Reguliariai ir kompetentingai prižiūrint sistemų darbą, galima pailginti jų naudojimo ciklą ir sutaupyti energiją.
Elektros tinklų sprendimams priklauso ir įprasti žemos bei aukštos įtampos elektriniai įrengimai. Siūlome pramoninės elektrifikacijos sprendimus, rezervinio maitinimo šaltinius su dyzeliniais varikliais, nenutrūkstamo maitinimo ir komunikacijų maitinimo šaltinius. Elektros instaliacijai priskiriami ir apšvietimo sprendimai. Mūsų siūlomas spektras apima labai plačią sritį nuo universalių apšvietimo technologijų iki specializuotų apšvietimo kontrolės sprendimų. Apšvietimo sprendimus kuriame neatsižvelgiant į jų naudojimo paskirtį. Galime įrengti tiek gatvės apšvietimą ar kitą lauko apšvietimo sistemą, tiek ir vidaus patalpų apšvietimą.

Apšvietimo technologijos labai sparčiai vystosi, o patalpų naudojimo paskirtis ir tipas turi didelę įtaką tinkamos apšvietimo technologijos pasirinkimui. Svarbu pasirinkti teisingą apšvietimo sprendimą, tinkamą konkrečiam tikslui. Be to, galutiniam vartotojui svarbu, kad apšvietimo spalva ir ryškumas tiktų numatytam tikslui, o apšvietimo įrenginiai atrodytų estetiškai.

Mūsų klientams nereikia rūpintis kritinės nekilnojamojo turto ir verslui skirtos įrangos funkcionalumu visą įrangos naudojimo laiką, nes visa tai padarome mes. Savo klientų vardu prisiimame atsakomybę už sertifikuotos elektros tinklų paskirstymo įrangos įdiegimą, veikimą ir priežiūrą.

Mūsų darbuotojai turi reikalingas licencijas ir kvalifikacijas, todėl galime laiku ir kokybiškai teikti paslaugas.

Caverion dispečerinė tarnyba visą parą stebi ir kontroliuoja visus pastatų sistemų procesus. Dispečerinė tarnyba glaudžiai bendradarbiauja su skambučių centro personalu, kuris registruoja paslaugų užsakymus iš klientų. Klientai, pasirašę priežiūros darbų sutartis, visas šias Caverion klientų aptarnavimo centro paslaugas gali gauti bet kurią dieną ir bet kuriuo metu.


Susisiekite su mumis

Pageidaujate mūsų pasiūlymo ar daugiau informacijos?

Siųskite žinutę

Mūsų kontaktai