Efektyvus vėsinimas tausoja aplinką ir mažina išlaidas

Ar žinote, kad prekybos centrai ir ledo arenos gali suvartoti iki 50 % energijos vėsinimui?…

Ar žinote, kad prekybos centrai ir ledo arenos gali suvartoti iki 50 % energijos vėsinimui? Kruopščiai parinkta ir tinkamai prižiūrima vėsinimo sistema leidžia užtikrinti energijos vartojimo efektyvumą ir temperatūros stabilumą, nepriklausomai nuo aplinkos objekte ar už jo ribų.

Sumažinkite sąnaudas ir išmetamų teršalų kiekį naudodami integruotas vėsinimo sistemas

Vėsinimo sprendimus paprastai galima suskirstyti į vėsinimą dėl komforto ir pastatų, pramonės ir specialiųjų patalpų, pavyzdžiui, duomenų centrų, proceso vėsinimą. Tiek vėsinimo dėl komforto, tiek proceso vėsinimo atveju yra naudinga integracija su kitomis pastatų technologijomis.

Galite integruoti vėsinimo sprendimus į kitus savo techninius procesus norėdami sumažinti išlaidas, susijusias tiek su investicijomis į įrenginius, tiek su operacijomis. Pavyzdžiui, integravę vėsinimo sistemas su pastato automatikos sistema, galite užtikrinti, kad jūsų pastatas nebus šildomas ir šaldomas vienu metu.

Pažvelkite į vėsinimą per pastato gyvavimo ciklo prizmę

Norint užtikrinti efektyvių vėsinimo sistemos veikimą, ją būtina reguliariai prižiūrėti. ,Mes pasirūpiname nepriekaištinga vėsinimo sistemų darbu visą jų gyvavimo ciklo metu, pradedant jų projektavimu, įrangos parinkimu, montavimu bei priežiūra ir baigiant renovacija r modernizacija. Tai leidžia jums sutelkti visą savo dėmesį į pagrindinę veiklą, užuot nerimavus dėl vėsinimo sistemų.  

Mes galime atlikti ne tik metinę priežiūrą, bet ir:

  • užtikrinti įstatyminius įsipareigojimus 
  • atlikti nuotėkių patikras
  • patenkinti aplinkosaugos reikalavimus.

Esame nepriklausomas priežiūros paslaugas teikiantis partneris ir užtikrinsime, kad jūsų verslui svarbios inžinerinės sistemos ir toliau veiktų efektyviai ir saugiai.

Efektyvios duomenų centro vėsinimo sistemos

Pasaulis yra vis labiau priklausomas nuo sklandaus pasaulinių tinklų ir ryšių veikimo, o tam yra reikalingi patikimi duomenų centrai. Duomenų centruose esanti elektra išskiria šilumos energiją, o šilumos perteklius, kylantis dėl nepakankamai efektyvios vėsinimo sistemos, gali sutrikdyti paslaugų teikimą. Efektyvi vėsinimo sistema leidžia sumažinti energijos sąnaudas duomenų centre ir užtikrina, kad per didelė šilumos apkrova nesutrikdys jūsų paslaugų teikimo.

Tvarios  vėsinimo paslaugos duomenų centrams

Šiuolaikiniai duomenų ir IT centrai bei jų serverinės pirmiausia vėsinamos naudojant vandeniu aušinamus kabelius arba karštus / šaltus praėjimus tarp serverių stovų eilių. Nemokamas vėsinimas taip pat yra tinkamas ir ekologiškas sprendimas, kurį naudojant vėsus oras iš lauko naudojamas atvėsinti vandenį. Šilumos perteklių, susidariusį vėsinimo metu, galima panaudoti kitose pastato vietose, siekiant iki minimumo sumažinti išlaidas, patiriamas naudojant išorinį šildymą.

Partnerystė viso gyvavimo ciklo metu

Susisiekite su mumis ir mes rasime jūsų poreikiams idealiai tinkantį efektyviu energijos vartojimu pasižymintį sprendimą.

Ar norite sužinoti daugiau?

Susisiekite

 

Susijusios paslaugos