Optimalus vėdinimas ir oro kondicionavimas užtikrina geresnę darbuotojų savijautą ir didesnį produktyvumą

 
Bendrovės našumą lemia daugybė dalykų. Vienas svarbesnių kriterijų yra darbo aplinkos veiksniai,…

Bendrovės našumą lemia daugybė dalykų. Vienas svarbesnių kriterijų yra darbo aplinkos veiksniai, tokie kaip patalpų oro kokybė, apšvietimas ir kiti mikroklimato parametrai.

Štai kodėl efektyvios vėdinimo bei oro kondicionavimo technologijos bei komfortiškas mikroklimatas patalpose kartu su šildymo bei sanitarijos technologijomis yra šiuolaikinių statinio paslaugų standartas.

 

Pasirinkite savo nekilnojamojo turto objektui tinkamą vėdinimo ir oro kondicionavimo sistemas

Norint sukurti optimalias oro sąlygas patalpose, reikia pasirinkti sistemas, kurios geriausiai atitiktų jūsų nekilnojamojo turto poreikius, atsižvelgiant į tai, kiek jame būna žmonių ir kuriuo metu. Tinkamai sureguliuotas oro kondicionierius sukuria tinkamą mikroklimatą patalpose, užtikrinantį geresnę žmonių savijautą ir didesnį produktyvumą darbo vietoje.

Žvelgiant iš savininko perspektyvos, jūs tikrai norėsite išvengti netikėtų, brangių remonto darbų ir ilgo vėlavimo, atsirandančio kai reikia surasti tinkamą kontaktinį asmenį, kuris galėtų išspręsti bet kokias iškilusias problemas. Laimei, visus šiuos poreikius galima suderinti pasirinkus vieną išmaniąją ir individualiai pritaikytą vėdinimo sistemą.

Pasirinkdami tinkamą sistemą jūs taip pat galite sumažinti ilgalaikes išlaidas, kadangi jūsų individualiai situacijai pritaikyti įrenginiai pasižymi didesniu darbo efektyvumu ir reikalauja mažiau priežiūros.

Koks vėdinimo sprendimas idealiai patenkins jūsų poreikius?

Mūsų kvalifikuoti specialistai gali padėti apskaičiuoti optimaliai jūsų nekilnojamojo turto objektui tinkantį sprendimą, įrengti vėdinimo ir oro kondicionavimo sistemas bei teikti jų priežiūros paslaugas. Jūsų poreikiams gali idealiai tikti standartinis ŠVOK (angl. HVAC) sprendimas, o galbūt jums reikia specifinio konkrečiam pramonės segmentui pritaikyti pažangaus sprendimo, pavyzdžiui, vėdinimo ortakių, vėdinimo įrenginių (angl. AHU), aukščiausios klasės švarių patalpų (angl. cleanroom) ir pramoninių vėdinimo įrenginių.

Ar jūsų nekilnojamojo turto objektas patenką į kurią nors iš šių toliau nurodytų kategorijų? Susisiekite su mumis ir mes jums suteiksime išsamios informacijos apie panašius vėdinimo ir oro kondicionavimo projektus.

 • Biurų pastatai
 • Viešbučiai
 • Prekybos centrai
 • Mokyklos ir universitetai
 • Oro uostai
 • Renginių ir mugių salės
 • Sporto aikštės ir salės
 • Ligoninės
 • Laboratorijos
 • Švarios patalpos
 • Pramonės objektai ir gamyklos

Išskirtinis dėmesys jūsų pastatui

Vėdinimas ir oro kondicionavimas – jūsų pastatui nepaprastai svarbūs aspektai. Prijunkite savo pastatą prie mūsų visą parą ir septynias dienas per savaitę veikiančio nuotolinio valdymo centro, ir mūsų kvalifikuoti inžinieriai nuotoliniu būdu stebės, tikrins ir koreguos jūsų vėdinimo sistemos ir visų kitų pastatų technologijų parametrus. Tai leidžia greitai reaguoti į bet kokius sutrikimus, taip pat padidina energijos vartojimo efektyvumą.

Nuotolinio valdymo centras glaudžiai bendradarbiauja su mūsų skambučių centro darbuotojais, kurie registruoja klientų užklausas. Tai leidžia mums patenkinti jūsų poreikius visą parą septynias dienas per savaitę 24/7.

Teisiniai reikalavimai darosi vis griežtesni; kartais reikia atlikti tiek greitus pakeitimus, tiek numatyti ilgalaikes tobulinimo priemones. Mes, kaip planuotojas ar pastato operatorius, esame jūsų partneris, pasirūpinantis, kad šie jūsų poreikiai būtų patenkinti idealiai.  Susisiekite su mumis ir mes kartu rasime optimaliai jūsų individualiems poreikiams ir tikslams tinkantį vėdinimo ir oro kondicionavimo sprendimą.

Ar norite sužinoti daugiau?

Susisiekite

 

Susijusios paslaugos