Išmanūs sprendiniai

Išmanūs sprendiniai

 

Nereikia jokių kompromisų: naudodami šiuolaikines pastatų technologijas galite sumažinti savo anglies pėdsaką ir sumažinti energijos sąnaudas, tuo pačiu pagerinant produktyvumą ir turto vertę. Išmanūs, prie interneto prijungti skaitmeniniai sprendimai suteikia šiuolaikišką vartotojo patirtį, padeda palaikyti sveikam darbui palankias ir komfortiškas sąlygas ir padidina produktyvumą.

Pastate esantys asmenys gali mėgautis optimaliomis oro sąlygomis patalpose, kas, anot tyrimų, užtikrina didesnę gerovę ir produktyvumą; turtas tampa patrauklesnis nuomininkams, kurie pageidauja save laikyti tvariais darbdaviais. Dažnai investicijų poreikis yra santykinai nedidelis, tad vien jau sumažėjusios energijos sąnaudos leidžia investicijai atsipirkti per visą pastato gyvavimo laiką.

„Caverion“ – jūsų partneris šioje kelionėje. Mes padėsime jums atlikti dabartinės būklės analizę, įdiegti aparatinę įrangą ir pažangiausias programinės įrangos platformas, iki pat duomenų analizės panaudojimo vykdant išmaniąją priežiūrą visą pastato tarnavimo laiką. Visada į vartotoją orientuotas ir duomenimis pagrįstas požiūris.

Kodėl jums turėtų rūpėti jūsų esamo pastato išmanumas?

  • Mažesnis išmetamų teršalų kiekis, mažesnės energijos sąnaudos ir pasiekti tvarumo tikslai
  • Atitiktis ES nustatytiems teisiniams reikalavimams bei taisyklėms ir jų reikalavimų viršijimas
  • Didesnė turto vertė, didesnis darbdavio patrauklumas, darbuotojų pasitenkinimas, gerovė ir produktyvumas.

Results

11
Rūšiuoti pagal

Ar norite sužinoti daugiau?

Susisiekite