Individualiems poreikiams pritaikytas modernizavimas ir renovacija, kuri padidins jūsų turto vertę

 
Norint išsaugoti ar net padidinti savo nekilnojamojo turto vertę per visą jo gyvavimo ciklą, bėgant…

Norint išsaugoti ar net padidinti savo nekilnojamojo turto vertę per visą jo gyvavimo ciklą, bėgant metams reikės atlikti tam tikrus atnaujinimo, modernizavimo ir inžinerinių sistemų renovacijos darbus. Nuo jūsų pasirinktų partnerių ir technologijų labai daug priklauso, kaip didės jūsų turto vertė. 

 

Padidinkite savo turto vertę naudodami naujausias technologijas

Nauja ir technologiškai pažangi įranga leidžia užtikrinti didesnį jūsų pastato valdymo operacijų efektyvumą ir mažesnes sąnaudas. Efektyviausiai technologijas parinks ir įdiegs partneris-ekspertas, taip pat galintis teikti ir priežiūros paslaugas. 

Galime pasiūlyti visas atnaujinimo ir modernizavimo paslaugas. Tai leidžia užtikrinti visiškai skaidrų investicijų panaudojimą ir tai, kad visus atsakymus į jums rūpimus klausimus gausite per vieną kontaktinį asmenį. Visada turėsite naujausias technologijas, o profesionalūs specialistai patars renkantis jūsų poreikiams optimalius sprendimus. Informacija apie visus atnaujinimus registruojama dokumentuose, todėl galite lengvai pateikti jūsų pastato vertę įrodančius dokumentus.

Išperkamosios nuomos paslaugos leidžia jums nuolat atnaujinti technologijas

Technologijos tobulėja itin greitai, nuolat atsiranda naujovių. Kodėl pasirinkus išperkamosios nuomos būdą, su palankiomis ir lanksčiomis sąlygomis, neįsigijus naujausios įrangos, kaip antai garso bei vaizdo sistemų ar apsaugos sistemų?

Pasirinkę išperkamosios nuomos sutartį, gausite naujausią įrangą su šiuolaikišku paslaugų paketu, mokėdami fiksuoto dydžio mėnesinę įmoką. Paslauga pritaikoma jūsų poreikiams ir į ją gali įeiti investicijos į įrangą, atsarginių dalių pristatymas, remonto darbai kliento patalpose ir kasmetinė priežiūrae.

Pagrindinės priežastys, kodėl rinktis išperkamosios nuomos sutartį:

  • Naujausios statybų technologijos be investicijų rizikos
  • Nuosavą kapitalą galima panaudoti kitiems poreikiams
  • Prognozuojamos išlaidos su fiksuota mėnesine įmoka
  • Visada modernios ir gerai veikiančios sistemos
  • Reikia mažiau valdymo darbų, kadangi visą įrangą, finansavimą ir priežiūros paslaugas teikia tas pats partneris.

Susisiekite su mumis ir leiskite mums rasti optimalų jūsų turto modernizavimo, atnaujinimo ar įrangos diegimo sprendimą bei pažangios priežiūros paslaugų teikimo sutartį.

 

Ar norite sužinoti daugiau?

Susisiekite

 

Susijusios paslaugos