Elektromobilių įkrovimo stotelių įrengimas ir priežiūra

 

Alternatyvių degalų rūšių transporto priemonių rinka nuolat auga. Siekiant sukurti elektromobilių eksploatavimui reikalingą infrastruktūrą, miestuose kasdien įrengiama tūkstančiai įkrovimo stotelių. Kadangi kasmet pagaminamų elektromobilių skaičius sparčiai auga, jūsų pastate dirbantys asmenys greičiausiai reikalaus įkrovimo stotelių.

Be to, įkrovimo stotelių poreikį skatina ne tik auganti paklausa, bet ir tarpvalstybinis reguliavimas.  ES pastatų energinio naudingumo direktyvoje nurodyta, kad valstybės narės turi nustatyti minimalius reikalavimus elektromobilių įkrovimo stotelių skaičiui pastatuose.   

Profesionalus įrengimas su patyrusiu partneriu

Norint įrengti ir teikti įkrovimo stotelių priežiūros paslaugas, reikia turėti didelę techninę patirtį ir ją liudijančius sertifikatus. Padėsime jums įgyvendinti visą procesą, pradedant ankstyvu planavimu, derinimu su įrangos tiekėju, energijos tiekimo infrastruktūros atnaujinimu ir baigiant iš anksto įdiegtu jūsų poreikius atitinkančiu sprendimu. Mūsų sukaupta didelė techninė patirtis leidžia užtikrinti jų optimalią sąveiką su elektros tinklu ir infrastruktūra. 

Electric car charging.jpg

Per pastaruosius 50 metų CO2 emisijos labai išaugo. Mes savo pramonės segmente galime reikšmingai prisidėti prie kovos su klimato krize, tad „Caverion“ atitinkamai plėtoja savo paslaugas. Pasirūpindami pažangiais ir tvariais pastatais bei miestais, kuriuose gyvena produktyvūs ir klestintys žmonės, mes patenkinsime dabar gyvenančių žmonių poreikius, nesugadindami gyvenimo ateities kartoms.

Elektrinis judumas yra svarbi pažangių ir tvarių miestų dalis ir atitinka mūsų skiriamą dėmesį tvarumui ir sukauptą didelę patirtį pažangiųjų technologijų srityje.

Susijusios paslaugos

Ar norite sužinoti daugiau?

Susisiekite