Išmanioji techninė priežiūra leidžia optimizuoti jūsų nekilnojamojo turto vertę

 
Optimalus efektyvumas ir optimali vartotojo patirtis pasiekiama tada, kai visos pastato inžinerinės…

Optimalus efektyvumas ir optimali vartotojo patirtis pasiekiama tada, kai visos pastato inžinerinės sistemos tinkamai sąveikauja, o skaitmeninės išmaniosios paslaugos leidžia užtikrinti į vartotoją orientuotą aplinką. Norint pasiekti tokį tikslą, būtina jūsų pastatui parengti duomenimis pagrįstą ir aktyvų priežiūros planą.

.

 

Mėgaukitės ramybe, kurią užtikrina išmanioji pastatų priežiūra

Kai pastato sistemos tinkamai prižiūrimos, gerokai padidėja sistemų efektyvumas bei galutinio naudotojo komfortas. Verslo tęstinumas užtikrinamas pasitelkiant išmaniuosius sprendimus, o tai padidina sistemų ilgaamžiškumą ir gedimų prevenciją.

Aktyvi, prognozuojama ir holistinė išmanioji pastato priežiūra pasižymi šiais privalumais:

  • suteikia galimybę galutiniams vartotojams sutelkti visą dėmesį į savo pagrindines verslo veiklos rūšis
  • padeda prognozuoti ir sumažinti eksploatacines išlaidas ir užtikrinti efektyvesnę planinę priežiūrą
  • sumažina brangiai kainuojančių prastovų skaičių

Didesnį tvarumą ir mažesnes sąnaudas įgalina nuotolinis stebėjimas ir automatizuoti procesai

Modernių automatizavimo ir nuotolinio valdymo technologijų padedami galite pasiekti gerokai didesnio pastatų ir procesų energijos vartojimo efektyvumo, taip pat užtikrinti geresnę sąnaudų ir kokybės kontrolę. Jūsų techninės įrangos valdymas taps ekonomiškai efektyvus, lankstus ir skaidrus. Jūsų pastate dirbančių žmonių savijautą ir produktyvumą užtikrins optimalios oro sąlygos patalpų viduje.

Jūsų pastatas bus sujungtas su „Caverion“ nuotolinio valdymo centru (saitas), kuriame dirbantys operatoriai nuotoliniu būdu galės spręsti su jūsų pastatu susijusias problemas.  Jūsų nekilnojamojo turto objektą prijungus prie mūsų nuotolinio valdymo centro, mūsų specialistai ne tik galės spręsti potencialius sutrikimus nuotoliniu būdu, bet ir galės įvertinti, kokias problemas galima būtų pašalinti šiandien sutrikimų prevencijos tikslais.

Jums gali būti labai naudinga mūsų sukaupta didelė patirtis analizuojant ir naudojant duomenis iš įvairių šaltinių.

Individualiems poreikiams pritaikyti techniniai naujinimai leidžia išsaugoti jūsų nekilnojamojo turto vertę

Jūsų nekilnojamojo turto objekto priežiūra visa jo tarnavimo laiką užtikrins, kad jis išsaugos savo didelę vertę, bus saugus ir pasižymės dideliu energijos vartojimo efektyvumu. Mes labai rekomenduojame įvykdyti jūsų individualiai situacijai pritaikytus naujinimo ir modernizavimo darbus (saitas), kurie tenkintų naujausius reikalavimus, žengtų koja kojon su technologijų plėtra ir atitiktų būsimų naujų reglamentų reikalavimus.

Mes padedame jums išsirinkti iš daugybės variantų optimaliai jūsų poreikiams pritaikytas technologijas ir sprendimus.  Užtikrindami, kad būtų laikomasi visų taisyklių reikalavimų, savo ruožtu sumažiname ir jūsų riziką.  Mūsų didelę patirtį sukaupę specialistai suteiks jums techninės priežiūros paslaugas, pagal sutartį, sudarytą dėl paskirų modulių arba paslaugų modelių.

Techninė priežiūra – tai pagrindas, leidžiantis tvariu būdu realizuoti mūsų sprendimus, skirtus eksploatuoti pastatą visą jo gyvavimo ciklo metu.

Susijusios paslaugos 

 

Ar norite sužinoti daugiau?

Susisiekite

 

Susijusios paslaugos