Pastato šiuolaikinės ir energiją taupančios savybės - šildymo sistemos ir santechnika

 

Modernūs atsinaujinančios energijos šildymo sprendimai, tokie kaip šilumos siurbliai (nuoroda), yra puikus būdas derinti efektyvumą ir tvarumą. Ryšys su šiuolaikinėmis centralizuoto šildymo sistemomis, naudojant kitos infrastruktūros, pavyzdžiui, elektrinių, prieigą prie šilumos, gali turėti didelę įtaką tiek ekonominiu, tiek ekologiniu požiūriu.

Gerai suplanuoti ir valdomi sanitarijos sprendimai, tokie kaip santechnika, kanalizacija, vandentiekis ir vakuuminių atliekų surinkimas, užkerta kelią eutrofikacijai ir taršai. Vandens tiekimo ir nuotekų sistemos taip pat gali pakenkti jūsų verslo technologijoms, todėl investicijos į aukštos kokybės santechniką ir kanalizaciją lengvai atsiperka.

Užtikrinkite optimalų šildymo ir sanitarijos sistemų gyvavimo ciklą

Siūlome visas šildymo ir sanitarijos gyvavimo ciklo paslaugas nuo planavimo ir montavimo iki priežiūros ir priežiūros. Mūsų kvalifikuoti ir atestuoti specialistai rūpinasi jūsų šildymo, nuotekų ir vandens tiekimo sprendimais, skirtais pastatams ir pramonės objektams, projektams ir paslaugoms. Galite visą dėmesį nukreipti į savo pagrindinę veiklą, žinodami, kad jūsų pastatas veikia gerai ir optimaliai.

Mes padėsime išsirinkti tinkamiausias ir efektyviausias inžinerines sistemas: 

 • Šildymas
 • Tradicinis ar modernus centralizuotas šildymas 
 • Energiją taupantys, ekologiški sprendimai, suteikiantys komfortą jūsų galutiniams vartotojams
 • Bendras naujų sistemų, atnaujinimo, palengvinimo ir priežiūros kontaktinis centras
 • Deginimo įrenginiai ir katilai
  Pažangūs šildymo sprendimai, pagrįsti atsinaujinančia energija, pavyzdžiui, šilumos siurbliai (nuoroda)
 • Sanitarija
 • Santechnika
 • Nuotekos
 • Vandentiekio sprendimai 

Mes taip pat teikiame lietaus vandens panaudojimą ir pažangius nuotekų valymo sprendimus, kurie gali turėti reikšmingos įtakos jūsų veiklai.

Profesionali priežiūra 24/7

„Caverion“ nuotolinių paslaugų centrai visą parą ir 7 dienas per savaitę teikia profesionalią, centralizuotą jūsų pastato inžinerinių sistemų priežiūrą. Nuotolinių paslaugų centras dirba glaudžiai bendradarbiaudamas su mūsų skambučių centro darbuotojais, kurie registruoja jūsų paslaugų užklausas.

 

 

Ar norite sužinoti daugiau?

Susisiekite

 

Susijusios paslaugos