Patikimas statinio gyvavimo ciklo valdymas

lifecycle-management-and-public-privata-partnership.jpg
 

Ar jūsų nekilnojamas turtas valdomas ir prižiūrimas atsižvelgiant į ilgalaikės vertės išsaugojimą? Norint kuo labiau padidinti ilgalaikę vertę, į projektavimą, statybą, priežiūrą ir modernizavimą reikėtų žvelgti iš pastato gyvavimo ciklo perspektyvos. Suradus sinergiją tarp šių etapų galite sutaupyti iki 30% visų pastato kaštų.

Statinių ūkio valdymas viso pastato gyvavimo ciklo metu sutelktas į tai, kad būtų išvengta didelių nuostolių, atliekant nuolatinę ir prevencinę priežiūrą. Šis metodas pagerina patikimumą ir skaidrumą, nes sumažėja netikėtas prastovos laikas bei išlaidos. Patikėdami savo nekilnojamo turto ūkio valdymą partneriui ekspertui, galite susitelkti į savo verslo pagrindinę veiklą.

Protingas pastato gyvavimo ciklo valdymas taupo pinigus ir gerina vartotojo patirtį

„Caverion“ prisiima visą atsakomybę už jūsų objektų statinių ūkio valdymą, t.y. tinkamos priežiūros organizavimą bei pastatų rekonstrukcijos ar modernizavimo planavimą. Mes garantuojame patikimą nekilnojamojo turto funkcionalumą, aukštą energijos vartojimo efektyvumą ir sveiką patalpų mikroklimatą per visą sutarties laikotarpį.

Turime daugiau nei 25 metų patirties statinių projektavimo, įrengimo ir priežiūros srityje. Mes siūlome išmaniąsias technologijas ir skaitmeninius sprendinius, kad pagerintume pastato efektyvumą. Tai užtikrina, kad įrenginiai veiktų optimaliai, išsaugant ar net padidinant jų išliekamąją vertę.

Ilgalaikės prognozės paremtos mūsų įžvalgomis

Jei statybų eigoje bus galvojama ir apie visus statinio gyvavimo ciklo etapus, galima numatyti ir būsimas pastato eksploatavimo išlaidas. Protingas ir tikslus investicijų planavimas leidžia išvengti nenumatyto priežiūros ir investicijų poreikio.

 

Ar norite sužinoti daugiau?

Susisiekite

 

Susijusios paslaugos