Elektros tinklų sistema atliepianti jūsų poreikius

Elektros įrenginių bei sistemų kiekiai mūsų aplinkoje didėja, todėl auga ir tiesioginė sąsaja su…

Elektros įrenginių bei sistemų kiekiai mūsų aplinkoje didėja, todėl auga ir tiesioginė sąsaja su mūsų ir galutinių vartotojų lūkesčiais. Kas nenorėtų turėti išmanių, energiją taupančių ir patikimų elektros tiekimo tinklų, prisitaikančių prie besikeičiančių situacijų?

 

Atidžiai ir profesionaliai suprojektuota elektros sistema

  • pagerina statinio ar pramoninės gamyklos veiklą
  • leidžia lengvai keisti erdvių išplanavimą ir padidina saugumą
  • turi mažas eksploatacijos išlaidas ir yra lengvai prižiūrima
  • turi ilgą tarnavimo laiką ir taupo energiją
  • padidina produktyvumą ir verslo galimybes

Reguliariai ir profesionaliai prižiūrėdami elektros sistemas, galite užtikrinti, kad jos veiks efektyviai ir ilgai - per visą pastato gyvavimo ciklą.


Jūsų pastato ar pramonės objekto elektros tinklai pagal individualius poreikius

Tinkamas elektros energijos įrenginių parinkimas visada prasideda nuo būsimo suvartojimo poreikių. Pavyzdžiui, aukštos įtampos pramoninė elektrifikacija, duomenų centrai ar ligoninių avarinės elektros tiekimo sistemos turi labai skirtingus poreikius. Mes padedame jums pasirinkti geriausius sprendinius pagal jūsų unikalius poreikius.

Elektros sistemų profesionalai jūsų poreikiams

 

Panaudokite saulės ir kitus atsinaujinančius energijos šaltinius

Saulės baterijos gali generuoti elektros energiją jūsų pačių poreikiams. Nors tam reikalingos investicijos, saulės energiją gaminančios baterijos yra ateities energijos šaltinis. Puoselėkime aplinką ir mažinkime savo anglies dvideginio pėdsaką atmosferoje. Šilumos siurbliai taip pat padeda sutaupyti energijos sąnaudas ir mažina anglies dvideginio pėdsaką aplinkoje. 

Electricity solutions for safer and more efficient properties.jpg
Charging station Electricity solutions for safer and more efficient properties.jpg

Įsirenkite EV automobilių krovimo stotelę  

EV automobilių įkrovimo stotelės įrengimui ir priežiūrai būtina turėti ne tik specifinių techninių žinių ir patirties, bet ir specialių sertifikatų. Mes galime jums padėti nuo pradžių iki galo - skaitykite daugiau apie mūsų galimybes įrengti bei prižiūrėti EV automobilių stotelę.

Ypatingas apšvietimas kiekvienai akimirkai

Apšvietimo spalva ir ryškumas turi didelę įtaką pastato lankytojams ar darbuotojams. Pasirinkus optimalią apšvietimo technologiją visoms erdvėms, pagerėja ne tik mikroklimatas, bet ir padidėja jūsų turto saugumas.

 

Ar norite sužinoti daugiau?

Susisiekite

 

Susijusios paslaugos