Konsultavimo paslaugos siekiant tvarių rezultatų

 
Consulting-services.jpg

Kodėl verta investuoti į pastato modernizavimą? Todėl kad našus ir išmanus pastatas turi stebėtinai didelių privalumų:

  • Nekilnojamojo turto savininkai gali padidinti ir išsaugoti savo pastatų vertę dėl to, kad gali juos eksploatuoti su mažesnėmis energijos sąnaudomis ir mažesniu anglies pėdsaku.
  • Tinkamai prižiūrimi ir efektyviai valdomi nekilnojamojo turto objektai padidina produktyvumą minimizuojant prastovas ir tinkamai naudojant išteklius.
  • Pastato nuomininkai gali pagerinti savo įvaizdį pasirūpindami šiuolaikiška ir patogia darbo aplinka savo darbuotojams ir klientams. 

Norint sukurti tvarų, našų ir išmanų pastatą, jums reikia specialistų, turinčių geriausios patirties statinių inžinerinių sistemų projektavimo, įrengimo ir valdymo srityje. Štai kur jums gali padėti „Caverion“ konsultavimo paslaugos.

Maksimaliai padidinkite pasato ilgalaikę vertę taikydami gyvavimo ciklo požiūrį

Netikėti 2020 m. įvykiai atskleidė, kaip svarbu yra turėti lanksčius ir geru išplečiamumu pasižyminčius sprendimus. Šie įvykiai taip pat paspartino pastatų savininkų ir nuomininkų skaitmeninį perversmą. Visi nauji skaitmeniniai sprendimai kelia naujus poreikius ir siūlo naujas galimybes, su kuriomis mūsų ekspertai gali jus supažindinti.

„Caverion“ požiūris visada buvo žvelgti į pastatą per jo viso tarnavimo laiko prizmę. Žinojimas, kur šiuo metu esate ir ko siekiate – tai pirmas žingsnis siekiant optimizuoti pastato eksploatavimą per visą jo tarnavimo laikotarpį. Gerai suplanuotas paslaugų teikimas leis jums sėkmingai pasiekti išsikeltus tikslus.

Išsaugokite savo pastato vertę prisitaikydami prie vis griežtėjančių taisyklių ir reikalavimų

2018 m. ES pastatų energinio naudingumo direktyva nustatė naujus elektromobilių įkrovimo ir šildymo, pastatų automatizavimo ir vėdinimo sistemų standartus. Mūsų konsultavimo paslaugos padeda jums laikytis EPBD ir visų kitų susijusių taisyklių.

Raskite savo poreikiams tinkamas konsultavimo paslaugas

  • „Smart Readiness Indicator“ (SRI) konsultavimo paslauga – tai puikus atspirties taškas, padėsiantis sužinoti, ar pakankamai modernios yra jūsų pastato inžinerinės sistemos. Be to, gausite patarimų, kaip turėtumėte patobulinti ir (arba) atnaujinti savo pastatų technologijas.
  • Energetikos konsultacijos: Vienas iš svarbiausių miesto atnaujinimo, išmaniųjų pastatų ir statybviečių komponentų yra energijos sąnaudos. Padedame sumažinti vartojimą nesuprastinant sąlygų ir įsipareigojame pasiekti greitus bei garantuotus rezultatus.
  • Techninės konsultacijos: Jūsų pastato pažinimas prasideda nuo technologijų ir duomenimis grįstų įžvalgų. Tinkamų inžinerinių sistemų pasirinkimas garantuoja judrumą, lankstumą, prognozuojamumą ir gerą išplečiamumą visame tarnavimo laikotarpyje. Teikdami jums mūsų pastatų valdymo sistemų konsultavimo paslaugas, padėsime jums optimizuoti jūsų pastato techninį ūkį.
  • Konsultacijos dėl tvarumo sprendinių: Aplinkosaugos vadyba – tai nenutrūkstamas procesas ir darbo metodas, ir mes galime jums padėti čia pasiekti gerų rezultatų. Mes deriname įvairius nekilnojamojo turto objektų priežiūros aspektus ir sukuriame bendrą jūsų turto priežiūros paslaugų kryptį atsižvelgdami į ekologiškumo principus. Esame jūsų aplinkosaugos vadybos partneris pradedant dabartinės situacijos vertinimu, tikslų nustatymu ir strategijos sukūrimu iki veiklos modelio įgyvendinimo, ataskaitų teikimo ir nuolatinio tobulinimo.
 

Ar norite sužinoti daugiau?

Susisiekite

Susijusios paslaugos