Į ateities poreikius orientuotas turto valdymas padidina ilgalaikę turto vertę ir optimizuoja eksploatavimo išlaidas

 

Jūsų investicija turi būti gerose rankose. Žemas turto našumas kenkia jūsų verslui ir eikvoja brangų laiką. Kita vertus, tinkamai valdomas turtas leidžia jums ir jūsų nuomininkams sutelkti visas savo pastangas pagrindinei veiklai.

Mes, kaip jūsų turto valdymo partneris, siūlome vieną kontaktinį centrą visam jūsų techninio, komercinio ir finansinio turto valdymui.

Siekdami pasiekti kuo geresnių ilgalaikių rezultatų, žvelgiame toliau nei atskiri projektai ir trumpalaikiai tikslai. Tai leidžia galutiniams vartotojams visiškai pasikliauti nepertraukiamai teikiamomis paslaugomis ir mėgautis optimaliomis sąlygomis patalpose – tiek šiandien, tiek už dešimtmečio.

Mes taip laikome svarbiais pasiektinus tvarumo tikslus.

Gerai apibrėžtų tikslų nustatymas – raktas į sėkmę

Būnant nekilnojamojo turto valdymo partneriais, būtina turėti bendrų tikslų. Norėdami iš tikrųjų suprasti, kas jums svarbiausia, turime kartu su jumis apibrėžti savo paskirus strateginius, taktinius ir veiklos tikslus bei pagrindinius veiklos rezultatų rodiklius, tokius kaip klientų pasitenkinimas, operatyvumas, išlaidų valdymas ar tvarumas.

„Caverion“ nekilnojamo turto valdymo komanda užtikrins, kad jūsų poreikiai būtų patenkinti tiek pristatymo metu, tiek vėliau. Projektų valdymas, turto valdymas, energetika ir tvarumas, pirkimų ir pastatų valdymas – tai visos paslaugos, kurias teikiame patys. Todėl drąsiai prisiimame įsipareigojimus pasiekti sutartus pagrindinius veiklos rodiklius.

Ar norite sužinoti daugiau?

Susisiekite

Susijusios paslaugos