Gaisro gesinimo ir sprinklerių sistemos apsaugo jūsų pastato žmones ir sumažina žalą

 

Nekontroliuojamas gaisras yra didžiulė rizika žmonių sveikatai, turtui ir verslo tęstinumui. Liepsnos bei garai kelia pavojų sveikatai, gali būti sugadinta vertinga įranga ir medžiagos, o verslo veikla staiga sustoti, nes pastatas negalės būti naudojamas.

Pirmasis žingsnis priešgaisrinės saugos link yra kokybiška gaisro aptikimo sistema. Nustačius gaisrą, kitas žingsnis yra jį gesinti efektyviomis gaisro gesinimo ir sprinklerių sistemomis.

Padidinkite savo turto saugumą šiuolaikiškai gesindami gaisrą

Tinkamai prižiūrimas pastatas, kuriame žmonės jaučiasi saugūs, padidina nekilnojamo turto vertę ir kelia nuomininkų reputaciją. Gaisro gesinimas yra svarbi pastatų saugos dalis, todėl verta investuoti į tinkamą įrangą bei kokybišką priežiūrą. Garantuojame, kad gaisro atveju tai atsipirks.

Pagal pastato paskirtį ir jame organizuojamą veiklą, būtina profesionaliai parinkti tinkamiausią gaisro gesinimo ir sprinklerinės sistemos tipą.

Aukščiausios klasės gaisro gesinimo ir sprinklerių sistemos apsaugo jūsų turtą per visą jo gyvavimo ciklą

Mes turime sukaupę didelę patirtį tiek standartinių, tiek pritaikytų gaisro gesinimo, sprinklerių sistemų ir slopinimo agentų sprendimų srityse. Nepriklausomai nuo jūsų pastato paskirties, mes garantuojame patikimą ir efektyvų sprendimą, atitinkantį jūsų poreikius.

Mūsų gyvavimo ciklo metodas užtikrina, kad jūsų sprendimas yra funkcionalus ir optimizuotas per visą jo gyvavimo ciklą. Individualus planavimas, aukštos kokybės įrengimai ir reguliari priežiūra - tai yra optimalus jūsų nekilnojamojo turto gaisro gesinimo sprendimas.

Galite koncentruotis į savo pagrindinę veiklą, nesijaudindami dėl gaisrinės įrangos. Prižiūrime gaisro gesinimo sistemas ir atliekame metines patikras, kad būtų užtikrintas šių sistemų nepriekaištingas veikimas viso jų gyvavimo ciklo metu.

Mes galime jums suprojektuoti, įrengti ir prižiūrėti:

  • Sprinklerių sistemas
  • Vandens rūko sistemas
  • Dujines gaisro gesinimo sistemas
  • Putų gesinimo sistemas
  • Virtuvės gaisro gesinimo sistemas
  • Pirmines gaisro gesinimo sistemas/priemones


Ar ši informacija jums sukėlė daugiau klausimų? Nekantriai laukiame jūsų pastato specifikacijų, nedvejodami susisiekite su mumis!

Ar norite sužinoti daugiau?

Susisiekite

Susijusios paslaugos