Švarių patalpų sprendimai, išpildantys net pačius griežčiausius reikalavimus

 

Švarios patalpos leidžia maksimaliai kontroliuoti tokius veiksnius kaip ore esančių dalelių skaičių, oro temperatūrą, santykinę drėgmę, oro srautus ir slėgių skirtumą. Kadangi daugeliui pramonės šakų gamybos procesų taikomi reglamentų ir (arba) pramonės susitarimų, pavyzdžiui, geros gamybos praktikos (GMP), reikalavimai, šiems procesams reikalinga kontroliuojama procesų aplinka. Norint sukurti erdvę, kuri atitiktų tokius griežtus kriterijus, būtina turėti atitinkamą specializaciją turinčių ir patyrusių specialistų

Kaip sukurti sertifikuotas švarias patalpas?   

Norėdami sukurti optimalias švarias patalpas, atlikite šiuos veiksmus su vienu patikimu partneriu.

  • Koncepcinis projektas: Pirmasis patikimo sprendimo kūrimo etapas – nustatyti ir įvardyti reikalavimus, kurių jums reikės ateityje, norint sukurti bendrą sistemos projektą. Koncepcinio projektavimo proceso metu sukaupta patirtis paklos pamatą tolesniems etapams.
  • Bendrasis ir detalusis projektas: Projektavimo etape įvardijami jūsų reikalavimai ir jums pateikiamas fiksuotos kainos pasiūlymas, darbų grafikas ir susitarimas dėl projekto reikalavimų.
  • Diegimas ir užbaigimas: Kaip jūsų partneris parenkame, pristatome ir sumontuojame visą reikalingą įrangą bei užtikriname, kad visi jūsų švarių patalpų funkciniai ir sisteminiai reikalavimai būtų dokumentuoti ir įvykdyti.
  • Validavimo ir patvirtinimo procesas: Sistemos ir įrangos validavimas – svarbus patvirtinimo proceso etapas ir jį reglamentuoja ES GMP gairės. GMP projektų atveju, „Caverion“ gali prisiimti atsakomybę už projekto, įrengimo, funkcijų ir rezultatų galutinių bandymų atlikimą.

„Caverion“ – patikimas jūsų švarių patalpų, skirtų didelius reikalavimus keliančioms elektronikos, nanotechnologijų, farmacijos gamybos ir biotechnologijų pramonės aplinkoms, įrengimo partneris 

Mūsų ilgametė patirtis valdant projektus, projektuojant, statant ir įrengiant švarias patalpas garantuoja visapusiškus sprendimus, validavimo ir testavimo paslaugas visų rūšių scenarijams.

Mūsų pilnai užbaigti sprendimai skirti pagelbėti jums proceso eigoje: nuo pradinio projektavimo etapo iki validavimo ir patvirtinimo. Tai garantuoja, kad švarios patalpos patenkins jūsų bendrovės poreikius daugybę metų.  

Išpildykite GMP reikalavimus, pasirinkdami tinkamus produktus 

Sertifikuotos, ilgai tarnaujančios švarios patalpos įrengtos naudojant specifinę įrangą, pagamintą iš kokybiškų medžiagų. Renkantis ilgai tarnaujančius produktus, ilgalaikėje perspektyvoje sumažėja išlaidos.

„CleanPlus“ – tai visapusis mūsų produktų asortimentas, skirtas farmacijos produktų gamybai, biotechnologijų pramonei, ligoninėms, operacinėms ir kitiems atvejams, kai yra poreikis turėti švarųjį kambarį, tenkinantį GMP ir visų kitų taikomų švarių patalpų standartų reikalavimus.

„CleanPlus“ produktai suteikia optimalią vidaus aplinkos kontrolę ir gali būti pritaikyti labai įvairiems dalykams. „CleanPlus“ produktai taip pat atitinka aukščiausius higienos kontrolės, kokybės, lankstumo, ilgaamžiškumo ir bendros nuosavybės kainos standartus.

Lygius ir visiškai nelaidžius „CleanPlus“ produktų paviršius galima greitai ir saugiai nuvalyti. Jie taip pat pasižymi dideliu mechaniniu atsparumu ir yra pagaminti bei sumontuoti taikant didelio tikslumo reikalavimus.

Dauguma medžiagų ir visi komponentai gaminami Šiaurės šalyse. Naujausių CAD ir IT sistemų naudojimas, išankstinė gamyba ir į klientą orientuota gamyba leidžia mums užtikrinti trumpą pristatymo laiką, greitą pristatymą ir trumpą diegimo procesą. Tai reiškia, kad jūsų švarusis kambarys bus įrengtas ir parengtas eksploatuoti labai greitai.

Susisiekite su mumis ir leiskite mums suprojektuoti ir įrengti ilgai tarnausiantį, lengvai prižiūrimas švarias patalpas. Mes galime tai padaryti gerokai greičiau, nei galvojate.

Ar norite sužinoti daugiau?

Susisiekite

Susijusios paslaugos