Įeigos kontrolė padidina saugumą ir suteikia pridėtinę vertę

 

Neretai įeigos kontrolė priskiriama neišvengiamoms išlaidoms, kurios skiriamos norint užkirsti kelią neteisėtai patekti į bendrovės patalpas, tuo pačiu leidžiant darbuotojams ir kitiems įgaliotiems asmenims patekti į atitinkamas zonas.
Tuo tarpu „Secured by Caverion“ produktai sukuria dar ir pridėtinę vertę. Kitaip tariant, padedame jums gauti naudos iš įeigos kontrolės ir kitų sistemų su integruota technologija, leidžiančia sumažinti energijos sąnaudas bei užtikrinti pastatų priežiūros ekonominį efektyvumą.

Atskleiskite įeigos kontrolės galią

Įeigos kontrolės sistemą taip pat galima betarpiškai integruoti su intelektualia rakinimo sistema. Tačiau integravus įeigos kontrolės sistemą į kitas automatizuotas pastato sistemas, tokias kaip garso ir vaizdo sistemos, „Caverion BMS“, apšvietimo, oro kondicionavimo ir liftų valdymo sistemos, galima pasinaudoti plačiomis šios technologijos teikiamomis galimybėmis. Pavyzdžiui, išmanus automatinis valdymas leidžia sumažinti energijos sąnaudas išjungiant nereikalingą įrangą, kai patalpose nėra darbuotojų.

Integruotos apsaugos ir lankytojų valdymo sistemos užtikrina didesnį saugumą 


Šiuolaikinėse apsaugos sistemose taip pat gali būti naudojamos automatizuotos personalo valdymo technologijos, užtikrinančios didesnį skaidrumą ir pastatų apsaugą. Įeigos kontrolės sistemos padeda užtikrinti didesnį jūsų bendrovės saugumo lygį suteikiant prieigą prie reikiamų patalpų tik įgaliotiems, leidimus turintiems asmenims.
Turėti tikralaikę informaciją apie į pastatą įėjusius ir iš jo išėjusius asmenis svarbu ne tik krizinėse situacijose. Integravus individualizuotą garso sistemą, jūsų įeigos kontrolės sistemos taip pat gali veikti kaip evakuacijos sistema ir kaip didesnį komfortą užtikrinanti sistema. Integravus įeigos sprendinius su durų ir vartų domofonų sistemomis, galima atpažinti tiek svečius, tiek darbuotojus ir suteikti tam tikro lygio įeigą.

Įrenkite optimalią įeigos kontrolės sistemą atlikdami vos tris žingsnius

Nesvarbu, ar jums tinka standartinė sistema, ar reikalingas atskiras individualizuotas sprendimas, pasitelkę šį trijų žingsnių procesą suteiksime jums optimalų sprendimą:

  1. Išsamus situacijos vertinimas, atsižvelgiant į poreikius ir tinkamos įeigos kontrolės sistemos parinkimas.
  2. Kruopštus įeigos kontrolės sistemų planavimas ir įgyvendinimas, optimaliai atitinkantis jūsų poreikius ir aplinkybes.
  3. Priežiūros paslaugos, įskaitant pilną išlaidų kontrolę, pagal išperkamosios nuomos sutartį su fiksuotu mėnesiniu mokesčiu. Paslaugos apima įeigos kontrolės įrengimą, administravimo paslaugas, remontą,  sistemos atnaujinimą ir priežiūrą tiek nuotoliniu būdu, tiek ir sistemos sumontavimo vietoje.

Mūsų patirtis ir nepriklausymas jokioms kitoms organizacijoms garantuoja sprendimus, idealiai tinkančius jūsų turtui

Turėdami ekspertinės patirties diegiant ir eksploatuojant visas pastatų valdymo technologijas, siūlome jums naudingiausią technologinį sprendimą, užtikrinantį didesnį saugumą ir sukuriantį pridėtinę vertę. Naudodami mūsų mobilųjį skaitytuvą ir įeigos sprendinius, galite įdiegti tikralaikę įeigos kontrolę tose vietose, kuriose tai padaryti anksčiau nebuvo galimybių ar nebuvo ekonomiškai efektyvu.

Optimizuokime kartu jūsų įeigos sistemų valdymą. Būsite nustebinti, ką įmanoma pasiekti.

Ar norite sužinoti daugiau?

Susisiekite

Susijusios paslaugos