Veiksmingos gaisro signalizacijos ir gaisro aptikimo sistemos apsaugo nuo žalos ir padidina pastato vertę

 
Gaisro židiniai gali plisti neįtikėtinai greitai. Pagreičio prideda degios cheminės medžiagos ir…

Gaisro židiniai gali plisti neįtikėtinai greitai. Pagreičio prideda degios cheminės medžiagos ir pasenusi priešgaisrinės signalizacijos sistema. Įvertinkite kokią didžiulę riziką patiria pastate esantys žmonės, turto savininkai ir verslas. Norėdami sušvelninti riziką, įrenkite ir eksploatuokite šiuolaikines gaisro aptikimo ir priešgaisrinės signalizacijos sistemas.

Laiku nustatykite gaisro židinį ir užkirskite kelią nuostoliams

Įsirengę pastate priešgaisrinę signalizacijos sistemą, išvengsite didelės žalos ir nuostolių kilus gaisrui.  Žinodami, kad jūsų turtas yra tinkamai apsaugotas, o jūsų nuomininkai yra saugūs, jūs taip pat įgysite ramybę ir padidinsite pastato naudotojų pasitenkinimą.

Norėdami padidinti jūsų saugumą, galime sujungti skirtingų sistemų duomenis ir žinias. Integruota „Caverion" pastatų valdymo sistema gali laiku atpažinti gaisro požymius ir įspėti apie parametrų nuokrypius. Priešgaisrinė signalizacija akimirksniu perduoda signalą, kad išvengtume didelių nuostolių, apsaugotumėte žmonių sveikatą.

Kokybiška gaisro aptikimo sistema taip pat užtikrina, kad jūsų verslas nepatirs prastovų. Galite susikoncentruoti į savo verslo valdymą nesibaimindami netikėtų pavojų.

Pilnai įrengtos gaisro aptikimo ir priešgaisrinės signalizacijos sistemos pagal jūsų poreikius

Tiek švarioms patalpoms ir serverinėms, tiek pramonės gamykloms ar logistikos sandėliams mes rasime patikimą ir ilgalaikį saugumo sprendimą. Mes įgyvendinsime kompleksinius ir jūsų poreikiams pritaikytus sprendimus. 

Jei standartinis gaisro detektorius neatitinka jūsų pastato reikalavimų, galite pasikliauti mūsų pritaikytomis sistemomis, kad jūsų pastatas būtų optimaliai apsaugotas.

Fire detection systems and Fire alarm specialty equipment.jpg

Mūsų sprendimai apima:

  • Aspiracinės detekcijos sistemos
  • Skaidulinės optinės linijinės šilumos aptikimo sistemos
  • Skaitmeninės ir analoginės linijinės šilumos aptikimo sistemos
  • Liepsnos detektoriai
  • Optiniai pluošto dūmų detektoriai

Natūralu, jog kiekvienas pastatas turi unikalių reikalavimų, į kuriuos turime atsižvelgti planuodami gaisro aptikimo sistemą. Mes galime užtikrinti jūsų pastato gaisro aptikimo sistemos veikimą visais jos gyvavimo ciklo etapais:

  • Planavimas
  • Projektavimas ir inžinerija
  • Montavimas
  • Priežiūra
  • Sistemos atnaujinimai.

Esame priešgaisrinės signalizacijos ekspertai ir turime ilgametę patirtį turinčius profesionalus. Susisiekite su mumis ir kartu rasime geriausią būdą aptikti ir užkirsti kelią gaisrams jūsų pastatuose.

Ar norite sužinoti daugiau?

Susisiekite

Susijusios paslaugos