Pastatų valdymo sistemos ir automatika leidžia išmaniai valdyti jūsų turtą

Pastatuose ir pramonės objektuose nuolat auga techninių sistemų, įrangos ir jutiklių kiekis bei…

Pastatuose ir pramonės objektuose nuolat auga techninių sistemų, įrangos ir jutiklių kiekis bei įvairovė. Jei sistemos nėra valdomos kaip vienas subjektas, neigiamą įtaką pajaus galutinis vartotojas ir nepasieksiem norimo energijos efektyvumo. Tai paprastai atsiranda dėl prieštaravimų tarp sistemų, kuriose, pavyzdžiui, pastatas tuo pačiu metu yra šildomas ir vėsinamas.

 
 

Padarykite savo pastatą protingą, naudodamiesi naujausia pastatų automatika

Saugios ir sveikos sąlygos su išmaniu valdymu  

Pastato automatika valdo visus jūsų pastato sprendimus iš vienos vartotojo sąsajos.

Automatika yra pastato smegenys, kurios kontroliuoja ir reguliuoja visas sąlygas, kurių reikalauja pastato naudotojai. Iš objekto surinktus duomenis galima analizuoti, siekiant optimizuoti energijos išteklius, sąlygas ir priežiūrą bei pagerinti vartotojo patirtį.

Atraskite savo pastatui optimalią automatikos sistemą 

Mūsų pastatų valdymo sistemos ekspertai padės jums rasti sprendimą, kuris geriausiai atitiktų jūsų pastatą ar pramonės objektą ir jūsų turimas sistemas. Mes taip pat galime laiku įdiegti ir integruoti visas kitas inžinerines technologijas - laiku ir pagal biudžetą. Mes taip pat galime pasirūpinti priežiūra viso pastato gyvenimo ciklo metu.

Mūsų atviri, nuo sistemos nepriklausomi sprendimai palaiko įprastus ryšio protokolus, tokius kaip BACnet, MODBUS, M-Bus, DALI, KNX, LON, ir atviras ryšio sąsajas, tokias kaip RESTful API ir MQTT.

Padidinkite savo pastato efektyvumą naudodami „Caverion“ pastato valdymo sistemą (BMS) (nuoroda)

Pastato valdymo sistema (BMS) sujungia visas jūsų pastato funkcijas į vieną, lengvai valdomą sistemą: erdves, mikroklimato sąlygas, saugumą, aplinką, priežiūrą ir išlaidas. BMS leidžia pašalinti nereikšmingą, besikartojančius veiksmus ir daro jūsų pastatą išmanesniu, efektyvesniu ir tvaresniu. BMS taip pat veikia kaip integracinė jungtis tarp išmaniojo pastato ir miesto infrastruktūros.

 

Išmaniojo pastato ekosistema - mūsų pastangos paversti jūsų turtą išmaniu

Išmaniojo pastato ekosistema - mūsų pastangos paversti jūsų turtą išmaniu

Viename lengvai naudojamame portale sužinokite, kaip veikia jūsų nuosavybė

„Caverion SmartView“ yra platforma, kuri į vieną sistemą renka visą informaciją, kurios reikia valdant jūsų įrenginius. Galite realiuoju laiku matyti savo nuosavybės našumą visą parą, be išeiginių.

Pagerinkite savo gamybos procesus naudodami pramoninę automatiką


Pramonės automatika (nuoroda) yra skaitmeninimo dalis ir užtikrina gamybos efektyvumą bei ekonomišką veikimą. Tai yra gerai veikiančio pramoninio proceso pagrindas. Automatika sukuria didžiulį duomenų kiekį, kurį galima panaudoti analizuojant ir tobulinant pramoninį procesą. Skaitykite daugiau apie mūsų skaitmeninius sprendimus pramoniniams procesams [nuoroda].

Susijusios paslaugos

Ar norite sužinoti daugiau?

Susisiekite