Šiuolaikinės garso ir vaizdo (AV) sistemos ir pateikčių technologijos bendrovėms ir švietimo institucijoms

 
Šiandienos biuruose yra įrengti ekranai, garso aparatūra, mikrofonai, kameros ir konferencijų ryšio…

Šiandienos biuruose yra įrengti ekranai, garso aparatūra, mikrofonai, kameros ir konferencijų ryšio sistemos. Norint išpildyti šiuolaikinio profesinio gyvenimo reikalavimus, visos šios garso ir vaizdo (AV) sistemos turi būti lengvai naudojamos ir universalios.

Audio Video sistemos palaiko nuotolinį darbą – nauja įprasta praktika

2020 m. dauguma tradicinių konferencijų salių staiga liko laisvos, nes įsibėgėjus COVID-19 pandemijai nuotolinis darbas beveik akimirksniu tapo pasauline standartine praktika. Nuotolinės konferencijos leidžia ne tik sumažinti pavojų sveikatai, bet ir pasirodė esančios efektyvios, ekologiškos bei ekonomiškos.

Ar kada nors gaišote savo laiką ieškodami, kaip įjungti monitorių ar kur rasti tinkamą kabelį? Norint kuo geriau išnaudoti nuotolinių konferencijų privalumus, AV sistemos turi būti lengvai naudojamos ir intuityvios. Kai investuojate į profesionalią įrangą ir tarpusavyje derančius komponentus, darbuotojai gali iš karto gilintis tik į pranešimo turinį. 

Konferencijų technologijų paslauga – paprastas ir universalus sprendimas

Visoms šiuolaikinėms bendrovėms reikia konferencinės įrangos. Įsigykite nuotolinių susirinkimų įrangos komplektą kaip paslaugą ir jums nereikės patiems rūpintis jos priežiūra, naujinimais ar sistemos modernizavimu. Galite tiesiog pasikliauti kokybiškomis ir paprastai prijungiamomis vaizdo konferencijų sistemomis, kurios visada yra paruoštos naudoti. 

Mes taip pat galime integruoti AV sistemas su jūsų pastato valdymo sistema. Tokiu būdu visų jūsų AV sistemų duomenys, pavyzdžiui, eksploatavimo rodikliai, įtraukiami į analitikos sistemą, kurią naudojant priimami sprendimai dėl pastato strateginio valdymo.

Presentation technology as a service is a simple and versatile solution.jpg

Suteikite sau lankstumo naudodami „Caverion“ garso ir vaizdo sistemas

Mes projektuojame ir įgyvendiname sprendimus, orientuotus į vartotoją, siekiant, kad jie patenkintų individualius jūsų organizacijos poreikius. Mūsų jau paruošti naudoti, moduliniai AV, kaip paslaugos paketai, padės jums teisingai pasirinkti. Mes valdome visos sistemos veikimą visą jos gyvavimo ciklo laikotarpiu, kas savo ruožtu leidžia prognozuoti būsimas išlaidas. Kadangi jums nereikia investuoti į AV sistemas ir įrangą, investicijos gali būti nukreiptos į pagrindines verslo funkcijas.

Mūsų, pastato priežiūros visą jo gyvavimo ciklo laiką specialistų, sukurti AV sprendimai lengvai integruojami su kitomis pastato inžinerinėmis sistemomis. Tai suteikia jums visą reikiamą lankstumą, leidžiantį pritaikyti paslaugas jūsų poreikiams.

Jūsų nekilnojamojo turto objektas taps universalesnis su šiuolaikiškomis AV sistemomis

 

 • Garso ir vaizdo sprendimai, leidžiantys sklandžiai mokytis nuotoliniu būdu
  Sprendimai, leidžiantys naudotojams peržiūrėti įrašytą ar tikralaikį turinį naudojant praktiškai bet kurį įrenginį. Turinį galima stebėti, pavyzdžiui, kitoje auditorijoje su įranga, prijungta prie pateikčių sistemos. Tai suteikia galimybę kurti įvairias hibridines erdves paskaitoms ir renginiams
 • Verslo susitikimų sprendimai, leidžiantys paprastai dalytis turiniu
  Paprasti naudoti sprendimai, skirti prijungti jūsų įrenginį prie pateikčių platformų ir įrenginių, skirtų dalytis turiniu. Prijunkite visus konferencijos prie vienos ryšio technologijos naudodami įvairias nuotolinių konferencijų sistemas, pavyzdžiui, „Teams“, „Zoom“ ar „Webex“.
 • Supaprastinkite konferencijas naudodami konferencijų sistemos sprendimus
  Lanksti ir paprasta naudoti diskusijų platforma padeda visiems būti išgirstiems. Ideali mikrofono sistema yra paprasta ir patikima bei idealiai atitinka jūsų konferencijų politikos reikalavimus.
 • Informacinės sistemos, palengvinančios jūsų bendravimą visoje šalyje
  Informacines sistemas gali sudaryti paskiri ekranai arba didelis ekranų tinklas, apimantis visą šalį, valdomas centralizuotai iš vienos vietos. Vaizduoklius galima prijungti prie konferencijų salių rezervavimo sistemos, norint kad konferencijų centre ar vestibiulyje esančiame ekrane būtų rodoma, kurios patalpos yra rezervuotos ir kas jas rezervavo.
 • Informacija iš jūsų valdymo patalpos pateikiama viename ekrane
  Valdymo patalpos yra dažnai reikalingos saugos, operatorių, energetikos ir pastatų priežiūros tarnybose, kur yra poreikis stebėti tikralaikę sistemų būklę. Mes galime padėti jums įrengti pateikčių technologiją jūsų valdymo patalpoje, siekiant kad kartu būtų rodoma informacija iš kelių sistemų. Mes taip pat galime padėti jums perduoti vaizdą iš įvairių šaltinių į kelias darbo vietas – dažnai taikoma praktika operacinių ir ligoninių vaizdo sistemose.
 • Įprasto ir avarinio viešojo informavimo sistemos
  Garso sistemos viešosiose erdvėse – tai ne tik traškantis radijo fonas prekybos centre ar rytinis pranešimas mokykloje. Garso sistema atitinka Europos standartus EN54 standarto reikalavimus, garantuoją aiškų, kokybišką ir neerzinantį garsą ir veikia kaip evakuacijos iš jūsų nekilnojamojo turto objekto sistemos dalis.

Susisiekite su mumis ir leiskite mums suprojektuoti AV sistemą, kuri  palengvins bendravimą jūsų organizacijoje.

Ar norite sužinoti daugiau?

Susisiekite

Susijusios paslaugos