Pastatų technologijos ir išmanieji sprendiniai

 

Išmanieji miestai sujungia pastatus, vartotojus ir infrastruktūrą. Tarkime, elektros energijos tinklas gali būti tvarus ir patogus jungiamasis elementas. Protingi pastatai turi būti lankstūs, kad galėtų prisitaikyti prie besikeičiančių vartotojų poreikių ir aplinkos. Kad pastatas būtų patogus ir tvarus, pastato inžinerinės sistemos ir skaitmeniniai sprendiniai turi veikti sklandžiai.   

Patyrinėkite išmaniųjų pastatų inžinerines sistemas

Norint mėgautis išmaniųjų pastatų teikiamais pranašumais, jūsų pastato inžinerinės technologijos turi būti atnaujintos. Tai apima daugybę sistemų, kurios daro tteigiamą įtaką pastato vartotojo patirčiai ir energijos vartojimo efektyvumui:

Skaitmeninės technologijos padeda priimti sprendimus

Inžinerinių sistemų parametrai, susieti skaitmeniniais sprendiniais palengvina pastatų priežiūrą ir suteikia galimybę efektyviau valdyti patalpų mikroklimato savybes, eksploatacijos kaštus. Skaitmeniniu būdu surinkti duomenys leidžia vykdyti duomenų analizę bei, remiantis įžvalgomis, priimti tinkamus ir tvarius sprendimus:

Suderinkite fizines ir skaitmenines technologijas, kad anglies dioksido emisija artėtų prie nulinės reikšmės

Naudojant duomenis ir dirbtinį intelektą, dauguma pastatų parametrų gali būti valdomi automatiškai. toks pavyzdys gali būti energijos tiekimo tinklų valdymas atsižvelgiant į pastatų priežiūrą. Energijos tiekimas pagal poreikį derinamas su išmania šaldymo ir šilumos gamyba yra efektyvus būdas optimizuoti pastato priežiūrą ei mažinti aplinkos taršos poveikį. 

Pagerinkite savo pastato mikroklimato savybes

Išmaniosios technologijos ir skaitmeniniai sprendiniai taip pat teikia didelę naudą pastoto naudotojams. Pastato vietos suvokimas padeda, pavyzdžiui, surasti ir rezervuoti tuščią stalą ar posėdžių salę, surasti kolegą ar eiti pietauti, kai kavinėje nėra eilės. Apšvietimas, patalpų oro kokybė, temperatūra ir akustika daro tiesioginį poveikį produktyvumui ir pasitenkinimo lygiui.

Išmanaus automobilių parkavimo sistema yra dar vienas pavyzdys, kaip fiziniai komponentai ir skaitmeninės technologijos duoda naudos vartotojams, nekilnojamojo turto savininkams ir aplinkai.


Patikimas išmaniųjų technologijų partneris 

„Caverion“ turi ilgametės patirties, reikalingos norint, kad jūsų pastatas būtų išmanus. Mes galime padėti jums padidinti jūsų pastato naudotojų komforto patirtį ir efektyvumą į aukštensį lygį.

 

Susijusios paslaugos