Profesionalus ūkio valdymas pagerina jūsų pastato veiklą

 
Didžioji dalis nekilnojamojo turto išlaidų ir išmetamų teršalų patiriama eksploatavimo metu.…

Didžioji dalis nekilnojamojo turto išlaidų ir išmetamų teršalų patiriama eksploatavimo metu. Svarbiausi kriteriaji norint optimizuoti savo turto vertę yra sumažinti priežiūros išlaidas ir išlaikyti optimaliai komfortiškas naudotojų sąlygas.

Suteikite išskirtines sąlygas pastato naudotojams

Gerai veikianti, į žmogų orientuota aplinka su optimaliu patalpų mikroklimatu ir minimaliomis energijos sąnaudomis yra tai, ko siekia dauguma pastato vartotojų. Jūsų pastato veikla taip pat turi veikti nenutrūkstamai, kad būtų užtikrintas verslo tęstinumas. Iš savininko perspektyvos norėsite išvengti netikėtų, brangių remonto darbų ar ilgų tinkamo kontakto paieškų, kad išspręstumėte visas problemas.

Plėtokite ir prižiūrėkite savo pastato vertę


Mes garantuojame ilgalaikį planavimą ir reguliarių apsilankymų veiksmų planą bei tinkamą techninę priežiūrą:

  • skaidrias ir nuspėjamas išlaidas

  • energijos taupymą

  • minimalius jūsų verslo trikdžius ir greitą reagavimo laiką

  • išlaikytą pastato vertę per visą jo gyvavimo ciklą

  • pagerėjusį pastato mikrklimatą

  • savalaikes ekspertų rekomendacijas.

„Caverion“  šiuo metu prižiūri daugiau nei 30 000 objektų. Mūsų patyrę ir atsakingi pastatų priežiūros specialistai prisiima atsakomybę už jūsų pastatų ūkio vertės išlaikymą bei plėtojimą. Projektų vadovai ir jų komandos kasdien dirba, kad įgyvenditume duotus įsipareigojimus, o jums nereikėtų rūpintis dėl statinių ūkio valdymo.

Mūsų ekspertai teikia visas pastatų ūkio valdymo paslaugas, tokis kaip, inžinerinių sistemų techninę priežiūrą, sistemų atnaujinimo ir renovacijos darbus, pastatų techninio ūkio skaitmenizaciją, išmanių sprendinių diegimą. Mūsų energetikos ekspertai gali pateikti rekomendacijas, kaip nuolat gerinti jūsų pastato energijos vartojimo efektyvumą. Tūkstančiai objektų yra prijungti prie mūsų nuotolinių paslaugų centrų, kur daugiau kaip 90% visų kylančių aliarmų išsprendžiama per nuotolį. 

Kitoms su statinių inžinerija nesusijusioms paslaugoms įgyvendinti mes į pagalbą kviečiame atitinkamų sričių profesionalius partnerius.  Jūsų nekilnojamo turto ūkis bus profesionaliai prižiūrėtas ir me tuo pasirūpinsime .

Mūsų pastatų ūkio valdymo paslauga teikiama su išsamia ir į tikslus orientuota ataskaita.

Ar norite sužinoti daugiau?

Susisiekite

 

Susijusios paslaugos