Kurdami išmanią ir tvarią savo aplinką, mes didiname produktyvumą ir žmonių gerovę - geriau gyventi, efektyviau dirbti ir saugiai keliauti.

Pasitikėkite mūsų ekspertų patirtimi apie statinius ar pramonės objektus visais jų gyvavimo ciklo etapais: nuo projektavimo ir statybos, techninės priežiūros, pastatų valdymo ar konsultavimo paslaugų.

Tai nauda jums, jūsų verslui ir mūsų planetai.

 

Pažiūrėkite, kokią įtaką mums daro aplinka, kurioje mes gyvename

Tai daugiau nei technologijos. Mes kalbame apie mūsų vaidmenį kuriant žmonių gyvenamąją ir darbo aplinką. Šiandien, rytoj, kiekvieną dieną; visa tai susiję su Building Performance.

 
 
„Caverion“ nuo šiol yra „Assemblin Caverion Group“ korporacijos dalis

„Caverion“ nuo šiol yra „Assemblin Caverion Group“ korporacijos dalis

2024 m. balandžio mėnesį „Caverion“ ir „Assemblin“ apsijungė ir sukūrė Šiaurės Europoje pirmaujančią inžinerinių sistemų priežiūros bei įrengimo organizaciją „Assemblin Caverion Group“. Suvieniję jėgas, padidinome potencialą kurti ir diegti pažangius sprendimus mus supančiai aplinkai.

Mūsų teikiamos paslaugos grindžiamos tvarumu. Mūsų profesionalai padeda užtikrinti nekilnojamo turto vertę viso jo gyvavimo ciklo metu.  

Plačiau apie kroporaciją "Assemblin Caverion Group"

 

Mes stiprūs Šiaurės, Vidurio ir Rytų Europoje

10-yje šalių turime 216 biurus. Neretai mūsų darbuotojai nuolat dirba užsakovų patalpose, o priežiūros paslaugas teikiame ir nuotoliniu būdu.

Plačiau apie mūsų paslaugas

Jūsų karjeros galimybės pas mus

Susisiekite su mumis 

Caverion_kartta_EN_2023.jpg
 
Caverion remia Tvarios Plėtros tikslus