Apsaugos kamerų sistemos padidina jūsų turto saugumą

 
Didelių pastatų su keliais įėjimais ir šimtų lankytojų saugumas ir judėjimas gali būti sudėtingas.…

Didelių pastatų su keliais įėjimais ir šimtų lankytojų saugumas ir judėjimas gali būti sudėtingas. Šiuolaikinėse apsaugos kamerų sistemose naudojamas dirbtinis intelektas, todėl galite lengvai aptikti bet kokias problemas ir apsaugoti turto naudotojus.

 

Vaizdo stebėjimas paremtas dirbtiniu intelektu – padeda, įspėja, įgalina ir saugo  

Šiuolaikinės vaizdo stebėjimo kameros (angl. CCTV) gali naudoti dirbtinį intelektą, kad nustatytų skirtingus scenarijus ir veiktų pagal juos. Pavyzdžiui, apsaugos kamerų sistemos slaugos namuose gali nustatyti, kada žmogus nukrenta, ir iškviesti pagalbą. Apsaugos kameros taip pat gali būti naudojamos artėjančioms transporto priemonėms ir lankytojams nustatyti ir lankytojų priėmimo protokolui paleisti, kad klientai galėtų sklandžiai ir nerizikuodami lankytis jūsų pastatuose. 

Vaizdo stebėjimas taip pat gali pagerinti turto ir patalpose dirbančių žmonių saugumą. Apsauginių kamerų ar net ženklų, įspėjančių apie kameras, įrengimas padeda išvengti vandalizmo ir įsilaužimo atvejų. Įrengę vaizdo stebėjimo kameras tinkamose vietose, užtikrinsite, kad darbuotojai neliks vieni, atlikdami potencialiai pavojingas užduotis.

Taip pat galite nustatyti vaizdo stebėjimo kameras siųsti įspėjamąjį signalą, jei darbuotojai statybose, pramonės įmonėse, platformose ar kitose vietose nesilaiko saugumo reikalavimų - nedėvi šalmo, liemenės, apsauginių akinių ir pan. 

Vaizdo kamerų ir dronų suderinimas 

Bepilotės skraidyklės gali būti suderintos su apsaugos ir patruliavimo tarnybų veikla. Tokiu būdu, galėsite stebėti savo teritorijos perimetrą ištisą parą be fizinės apsaugos. 

Vaizdo stebėjimo kameros taip pat yra puikus būdas stebėti didelius plotus, tokius kaip miškai, uostai ir oro uostai, kad būtų galima anksti aptikti gaisrą ar įsibrovėlį.

Tinkamas planavimas ir priežiūra prailgina jūsų apsaugos kamerų sistemos tarnavimo laiką

Rengdami pažangios apsaugos kamerų sistemos diegimo planą, atsižvelkite į techninius apšvietimo ir kitų sąlygų reikalavimus bei atitinkamą reglamentą, kad nustatytumėte tinkamą įrangą ir montavimo taškus. Reguliarus aptarnavimas užtikrina visišką funkcionalumą viso gyvavimo ciklo metu. Teritorijos stebėjimą palikite mums ir mes garantuosime sklandų sistemos darbą, o jūs galėsite susitelkti į savo pagrindinę veiklą.  

Esame nuo gamintojų nepriklausomas sistemos tiekėjas, turintis produktų portfelį, kuris ilgainiui taip pat teikia ekonomiškai naudingas paslaugas. Mes esame „SSF1061“ sertifikuota įrenginių vaizdo stebėjimo įmonė, o mūsų partneriai yra „Lenel OnGuard“, NUUO, „Milestone“, „Bosch“, „Carrier“.  

Mūsų paslaugos 

  • Optimalios apsaugos kamerų sistemos parinkimas pagal jūsų poreikius
  • Vaizdo stebėjimo sistemų planavimas ir montavimas
  • Vaizdo stebėjimo sistemų remontas ir priežiūra
  • Mažmeninė prekyba vaizdo stebėjimo sistemomis
  • Vaizdo įrašų saugojimo sprendimai

Išperkamosios nuomos galimybė sumažina išankstines išlaidas

Vaizdo stebėjimo sistemą galite įsirengti ir išperkamosios nuomos principu už fiksuotą mėnesinį mokestį. Sutartis apima įrangą, atsargines dalis, remontą ir metinę priežiūrą.

Susijusios paslaugos

Ar norite sužinoti daugiau?

Susisiekite