Elektros inžinerija ir jos priežiūros paslaugos jūsų laivų saugumui bei efektyvumui užtikrinti

 
Vandens ir jūrų aplinka kelia unikalius visų inžrinerinių sistemų saugumo bei naudojimo…

Vandens ir jūrų aplinka kelia unikalius visų inžrinerinių sistemų saugumo bei naudojimo reikalavimus. Laivuose erdvė yra ribota - nesvarbu, ar tai prabangus kruizinis laivas, tanklaivis ar ledlaužis - norint dirbti šioje aplinkoje, reikalingi ypatingi įgūdžiai bei patirtis.

 

Įsitikinkite, kad jūsų laivas yra saugus, o įgula gali dirbti efektyviai

Tvarkinga elektros instaliacija daro laivą saugesnį eksploatuoti ir padeda įgulai efektyviai atlikti kasdienes užduotis. Tam reikia tinkamai suprojektuoti, įrengti ir prižiūrėti visą elektros inžinerinę sitemą.

„Caverion“ teikia vykdo elektros inžinerijos paslaugas naujuose statomuose laivuose ir atliekant didelio masto laivų modernizavimo projektus. 

Mūsų darbuotojai puikiai išmano laivų elektros inžinerines sistemas. Mūsų bendradarbiavimo su laivų statyklomis patirtis siekia daugiau nei dvidešimtmetį.

Dirbdami įtemptoje aplinkoje, kurioje keliami aukšti saugos standartai, jaučiamės kaip namie. Visos mūsų paslaugos atliekamos pagal tarptautinius jūreivystės standartus ir patvirtintus saugumo reikalavimus.

Mūsų paslaugos laivuose

  • Elektros sistemų projektavimas ir įrengimas
  • Kompleksiniai naujos statybos ar remonto projektai
  • Laivų vėdinimo, navigacijos, signalizacijos ir kitų sistemų įrengimas bei priežiūra
  • Prevencinės priežiūros ir laivų sistemų paleidimo - derinimo paslaugos

Turime daugiau nei 20 metų patirties laivybos pramonėje ir prisidėjome prie daugiau nei 200 laivų statybos. Susisiekite ir galėsime aptarti, kaip tinkamai panaudoti mūsų patirtį jūsų laive.

Ar norite sužinoti daugiau?

Susisiekite

Susijusios paslaugos