Kaip „Caverion“ suinteresuotosioms šalims pranešti apie įtariamus pažeidimus?

„Caverion”, kaip organizacija,  yra įsipareigojusi veikti etiškai ir verslą vykdyti sąžiningai bei skaidriai. Mūsų etikos standartų  laikymosi bei tobulinimo procese svarbų vaidmenį atlieka mūsų suinteresuotosios šalys. Siekdami kuo geresnio bendradarbiavimo, mes raginame savo suinteresuotąsias šalis nedelsiant pranešti apie bet kokį įtarimą, pastebėjus kažką, kas nevykdoma pagal šalies įstatymus arba „Caverion“ elgesio kodeksą, arba Tiekėjo elgesio kodeksą 

„Caverion“ turi pranešimų informavimo kanalą caverion.ethicspoint.com, valdomą išorinio tiekėjo, kuriuo tiek mūsų darbuotojai, tiek suinteresuotosios šalys gali pranešti savo vardu arba anonimiškai apie galimą pažeidimą ar susirūpinimą. Šiuo kanalu „Caverion“ vyriausiajam atitikties pareigūnui pranešama apie įtarimus, susijusius su šalies įstatymų arba „Caverion“ elgesio kodekso, arba tiekėjo elgesio kodekso pažeidimais. Jei turite bendrų verslo klausimų, klientų skundų ar kitų prašymų, susisiekite su mumis bendraisiais organizacijos kontaktais. 

„Caverion“ darbuotojai daugiau informacijos apie pastebėtus įtarimus ar kitus susirūpinimą keliančius klausimus gali rasti vidinės komunikacijos platformoje intranet. 

Daugiau informacijos apie asmens duomenų tvarkymą rasite mūsų privatumo pranešime.