Vėdinimas ir Oro Kondicionavimas

Vėdinimo ir oro kondicionavimo srityje mes siūlome tradicinius šildymo, vėdinimo ir oro kondicionavimo sprendimus bei pažangius sprendimus konkrečioms pramonės sritims. Vėdinimo sistemos užtikrina oro iš lauko patekimą į patalpas bei atgal, taip pat oro cirkuliaciją patalpų viduje. Mūsų pasiūlymai kompleksiški: galime sukomplektuoti įrangą nuo vėdinimo ortakių ir oro valymo įrenginių iki išskirtinių švarių patalpų sprendimų bei pramoninių oro valymo technologijų. Oro kondicionavimas paprastai reiškia oro drėgmės ir temperatūros keitimo sprendimus, kurie sukuria geresnį vidaus patalpų mikroklimatą. Tokioms technologijoms, pavyzdžiui, priklauso oro kondicionieriai, šilumos siurbliai, šilumokaičiai ir šilumos rekuperavimo sistemos.

Veiksmingos vėdinimo technologijos ir tinkamas patalpų klimatas kartu su šildymo ir vandentiekio - nuotekų įrenginiais yra pagrindiniai modernaus pastato aptarnavimo standartai. Šioje srityje mes turime sukaupę labai didelę patirtį.

Savo paslaugas pradedame teikti visų pirma tinkamai suplanavę visą procesą. Naudodami moderniausius savo sprendimų ir naudojamų produktų (Krantz Componenten) modeliavimo metodus bei remdamiesi tyrimų ir plėtros centro Vokietijoje rekomendacijomis, galime valdyti ir atskleisti savo sprendimus pastatų savininkams ir vėlesniems jų naudotojams dar prieš pradedant statybos darbus. Taip yra užtikrinamas optimalus inžinerinių sistemų ir jų dalių projektavimas.

Mes diegiame vėdinimo ir oro kondicionavimo sistemas visų tipų pastatuose – biuruose ir viešbučiuose, prekybos centruose ir oro uostuose, renginių ir parodų arenose, sporto kompleksuose ir ligoninėse, laboratorijose ir švariose patalpose, o ką jau kalbėti apie daugybę pramonės objektų ir gamybos įmonių.
Be to, mes tiekiame ir diegiame šilumos rekuperacijos sistemas, įskaitant oro valymo sistemas.
Mūsų darbuotojai turi reikalingas licencijas ir kvalifikacijas, todėl galime laiku ir kokybiškai teikti paslaugas.

Mūsų tarnyba dirba visą parą kiekvieną dieną, nuotoliniu būdu iš Caverion valdymo centro valdydama ir stebėdama visus pastatų procesus, reaguodama į jų pokyčius energiją taupančiu būdu. Dispečerinėje tarnyboje dirba aukštos kvalifikacijos inžinieriai, kurie gali stebėti pastato sistemų funkcijas ar net nuotoliniu būdu reguliuoti procesus įvykus gedimams.

Dispečerinė tarnyba glaudžiai bendradarbiauja su skambučių centro personalu, kuris registruoja paslaugų užsakymus iš klientų. Klientai, pasirašę priežiūros darbų sutartis, visas šias Caverion klientų aptarnavimo centro paslaugas gali gauti bet kurią dieną ir bet kuriuo metu.


Susisiekite su mumis

Pageidaujate mūsų pasiūlymo ar daugiau informacijos?

Siųskite žinutę

Mūsų kontaktai