Šildymas, Vandentiekis-Nuotekos

Caverion siūlo šildymo, vandens tiekimo ir nuotekų sprendimus pastatams bei pramonės objektams projektavimo ar priežiūros etapuose.

Mes siūlome šildymo sistemų sprendimus, tokius kaip įprastas šildymas iš centralizuotų sistemų, energijos panaudojimas iš atliekų deginimo gamyklų, katilinių ir pažangesnius atsinaujinančios energijos ištekliais pagrįstus sprendimus, pavyzdžiui, šilumos siurbliai.

Mes taip pat kuriame kompleksinius sprendimus, apimančius įprastą santechniką, nuotekas ir vandens valymą. Taip pat diegiame lietaus vandens šalinimo ir pažangius nuotekų valymo sprendimus.
Esame nepriklausomi nuo medžiagų tiekėjų, todėl galime padėti savo klientams pasirinkti optimizuotus ir veiksmingus, aplinkai draugiškus sprendimus bei sistemas. Mūsų darbuotojai turi reikalingas licencijas ir kvalifikacijas, todėl galime laiku ir kokybiškai vykdyti paslaugas.

Objektus galima stebėti ir valdyti nuotoliniu būdu. Caverion dispečerinė tarnyba visą parą stebi ir kontroliuoja visus pastatų sistemų procesus. Dispečerinėje tarnyboje dirba aukštos kvalifikacijos inžinieriai, kurie gali stebėti pastato sistemų funkcijas ar net nuotoliniu būdu reguliuoti procesus, įvykus gedimams.

Avarinė tarnyba glaudžiai bendradarbiauja su skambučių centro personalu, kuris registruoja paslaugų užsakymus iš klientų. Klientai, pasirašę priežiūros darbų sutartis, visas šias Caverion klientų aptarnavimo centro paslaugas gali gauti bet kurią dieną ir bet kuriuo metu.


Susisiekite su mumis

Pageidaujate mūsų pasiūlymo ar daugiau informacijos?

Siųskite žinutę

Mūsų kontaktai