Šaldymas

Teisingai parinkta ir prižiūrima šaldymo sistema palaiko energijos efektyvumo ir temperatūros stabilumą, neatsižvelgiant į tai, kokios yra lauko oro sąlygos. Mūsų šaldymo sprendimai – tai tradiciniai oro vėsinimo ir šaldymo sprendimai pastatams, pramonės objektams ir specialios paskirties patalpoms, tokioms kaip duomenų centrai, šaldymo sandėliai ir ledo ritulio arenos.

Planuodami ir teisingai integruodami šaldymo sprendimus į klientų techninius procesus, mes padedame taupyti lėšas, investuojamas į įrangą, bei veiklos sąnaudas. Kaip nepriklausomas nuo įrenginių teikėjų partneris, mes galime jums padėti pasirinkti optimizuotus, veiksmingus ir aplinkai draugiškus sprendimus bei sistemas.

Mes savo klientų vardu pasirūpiname įstatymais numatytais įsipareigojimais, atliekame nuotėkių patikrinimą ir kasmetį aptarnavimą, taip pat laikomės aplinkos apsaugos reikalavimų.

Mūsų „šaltininkų“ specialistų komanda atsako už šaldymo sistemas per visą jų naudojimo laiką, nuo įdiegimo iki pat utilizavimo.

Mūsų darbuotojai turi reikalingas licencijas ir kvalifikacijas, todėl galime laiku ir kokybiškai teikti paslaugas.

Caverion dispečerinė tarnyba visą parą ir kiekvieną dieną stebi ir kontroliuoja visus pastatų sistemų procesus. Dispečerinė tarnyba glaudžiai bendradarbiauja su skambučių centro personalu, kuris registruoja paslaugų užsakymus iš klientų. Klientai, pasirašę priežiūros darbų sutartis, visas šias Caverion klientų aptarnavimo centro paslaugas gali gauti bet kurią dieną ir bet kuriuo metu.


Susisiekite su mumis

Pageidaujate mūsų pasiūlymo ar daugiau informacijos?

Siųskite žinutę

Mūsų kontaktai