Automatika

Automatikos technologijos ir sprendimai greitai vystosi ir šie nauji sprendimai daro didelę įtaką pastatams bei pramonei.

Automatika yra labai svarbi energijos taupymui, nes ji leidžia kontroliuoti objektus ir pramonės įmonėse dominuojančias sąlygas. Automatika – tai smegenys, kurios valdo ir reguliuoja visas aplinkybes.

Svarbiausi automatizavimo sprendimai priimami planavimo - projektavimo etape, taip pat modernizavimo ir remonto stadijose, kai didžiausias dėmesys turi būti skirtas automatizavimui, nes jis turi didelę įtaką išlaidų energijai taupymui bei ugniasienių ir duomenų saugumo sprendimams. Automatikos sistemos leidžia mums ir mūsų klientams tik per vieną integruotą sąsają valdyti šildymo, vėdinimo ir kondicionavimo kontrolės sistemas, energijos suvartojimo ir prieigos kontrolę. Mes įgyvendiname atvirus sprendimus, kurie užtikrina sistemos nepriklausomybę, todėl palaiko tokias bendrąsias komunikacijų sąsajas kaip KNX, LON, MODBUS, M-Bus, DALI ir BACnet. Mūsų paslaugų pakete taip pat yra paslaugos, susijusios su elektros automatika perdirbimo ir energetikos pramonei. Mes atliekame viską – nuo planavimo, įrangos tiekimo iki diegimo ir paleidimo-derinimo.

Automatikos sistemos, į kurias yra integruota daug nekilnojamojo turto objektų ir vandens tiekimo mazgų, naudojamos daugelyje miestų ir miestelių. Šios sistemos gali valdyti tiek mažą privatų objektą, tiek ir didelį pastatą ar pramoninę gamyklą.

Mūsų klientai gali valdyti ir kontroliuoti objektus. Sutartis pasirašę klientai gali naudotis modernaus valdymo pulto ir energijos valdymo paslaugomis. Iš pastatų yra surenkama naujausia informacija, o duomenys gali būti panaudoti analizei ir priežiūros efektyvumui numatyti.
Mūsų darbuotojai turi reikalingas licencijas ir kvalifikacijas, todėl galime laiku ir kokybiškai teikti paslaugas.

Šios paslaugos yra teikiamos visą parą kiekvieną dieną. Nuotolinis valdymas iš Caverion valdymo centro leidžia veiksmingai stebėti procesus, greitai į juos reaguoti ir tuo pačiu taupyti energiją. Dispečerinėje tarnyboje dirba aukštos kvalifikacijos inžinieriai, kurie gali stebėti pastato sistemų funkcijas ar net nuotoliniu būdu reguliuoti procesus įvykus gedimams.

Dispečerinė tarnyba glaudžiai bendradarbiauja su skambučių centro personalu, kuris registruoja paslaugų užsakymus iš klientų. Klientai, pasirašę priežiūros darbų sutartis, visas šias Caverion klientų aptarnavimo centro paslaugas gali gauti bet kurią dieną ir bet kuriuo metu.


Susisiekite su mumis

Pageidaujate mūsų pasiūlymo ar daugiau informacijos?

Siųskite žinutę

Mūsų kontaktai