Ilgametis bendradarbiavimas su Thermo Fisher Scientific Baltics

 

Informacija apie „Thermo Fisher Scientific Baltics“

„Thermo Fisher Scientific Baltics“ yra pasaulinė lyderė, kurianti ir gaminanti produktus, skirtus gyvybės mokslų tyrimams ir diagnostikai.
Jų pagrindinė misija – padėti klientams daryti pasaulį sveikesnį, švaresnį ir saugesnį.
„Thermo Fisher Scientific Baltics“ kuriami instrumentai, įranga, programinė įranga, eksploatacinės medžiagos bei teikiamos paslaugos įgalina mokslininkus spręsti sudėtingus analitinius iššūkius farmacijos, biotechnologijų, akademinių, vyriausybės, aplinkos ir pramonės tyrimų, taip pat klinikinės laboratorijos srityse.

 

 Šis pastatas pastatytas konkrečiai funkcijai, bet ilgam laikui. Net pasikeitus technologijai, užsakovas galės gaminti kitus produktus, atlikęs tam tikrus pakeitimus. Tai gana universali konstrukcija ir ilgai tarnausiantis pastatas. 

Svajūnas Raščiauskas, „Caverion Lietuva“ pardavimų vadovas 

 

Informacija apie „Thermo Fisher Scientific Baltics“ ir „Caverion“

Per dešimtmetį partnerystės nuveikta išties įspūdingų darbų: įrengta daugiau nei 6 000 kv.m. švarių patalpų, kurių priežiūra rūpinamės iki šiol. Taip pat atliekame inžinerinių sistemų profilaktinę priežiūrą, šaliname gedimus, avarijas, vykdome statybos, rekonstrukcijos ir rangos darbus.
Didžiausias įgyvendintas projektas – per 4 mėn. pastatytas apie 5.500 kv. m bendro ploto gamybos pastatas. Šiame projekte iš viso dirbo 45 specialistų komanda, o aikštelėje vienu metu trimis pamainomis dirbo iki 500 statybininkų.

 

Ar norite sužinoti daugiau?

Susisiekite