Paslaugos

Caverion projektuoja, įgyvendina ir prižiūri draugiškas aplinkai, energiją tausojančias statinių inžinerines sistemas pastatams, infrastruktūros objektams bei pramonei. Paslaugas teikiame statiniams visuose jų gyvavimo ciklo etapuose.

Mes rūpinamės, kad mūsų užsakovų nekilnojamasis turtas pasižymėtų komfortabilumu bei energijos taupymu. Mes galime tvirtai prisiimti atsakomybę už įgyvendintus projektus ir prižiūrimus objektus. Mes turime patirties ir kompetencijų projektuojant, diegiant ir prižiūrint statinių inžinerines sistemas.

Caverion teikia visas statinių inžinerinių sistemų paslaugas Skandinavijos šalyse, centrinėje Europoje, Lietuvoje, Latvijoje, Estijoje bei Rusijoje. 

Caverion projektuoja, įgyvendina bei prižiūri statinių inžinerinius tinklus bei siūlo technologijas, kurios apjungia visas sistemas ir garantuoja ekonominį jų veikimo principą visuose pastato gyvavimo ciklo etapuose. 

Caverion visada yra šalia savo užsakovo. Tai padeda užtikrinti platus padalinių tinklas. Mūsų dispečerinė tarnyba dirbanti 24 valandas per dieną ir 7 dienas per savaitę užtikrina operatyvų ir savalaikį reagavimą į iškvietimus.