Išmaniosios mokyklos gerina gerovę ir mokymąsi

Vaikai geriausiai mokosi saugioje ir įkvepiančioje mokymosi aplinkoje. Ilgalaikis mąstymas ir protingos investicijos padės užtikrinti puikias sąlygas vaikams šiandien ir ateities kartoms. Tyrimai parodė aiškų ryšį tarp patalpų oro ir mokymosi rezultatų: padidinus vėdinimo lygį klasėse, vaikų testų rezultatai gali pagerėti iki 5 %, o kasdienis lankomumas padidėti iki 2,5 %, taigi protingos mokyklos - tai ir protingos investicijos!


 

Mokyklos veiklos rezultatų gerinimo ABC:

 
AV systems

 

Šiuolaikinės AV sistemos

Švietimui skirtos garso ir vaizdo sistemos leidžia mokytojams aiškiai ir interaktyviai rodyti informaciją. Išmaniosios AV priemonės praturtina nuotolinį ir asmeninį mokymąsi, integruotos su, pavyzdžiui, garso, šviesos ir vaizdo produkcija bei prezentacijomis.

SmartView

 

Caverion SmartView

Naudodami "Caverion SmartView", mokytojai ir mokyklų vadovai gali lengvai matyti kiekvienos klasės patalpų sąlygas (pvz., temperatūrą, CO2 lygį) ir atlikti pakeitimus, kad klasėje būtų sudarytos idealios sąlygos.

Ventilation

 

Geresnis vėdinimas

Patalpų oro kokybė daro didelę įtaką kognityvinėms funkcijoms: ekologiškuose pastatuose su geresne ventiliacija žmonės dirba geriau. Tinkamas vėdinimas ir oro kondicionavimas padeda užkirsti kelią ligų ir dalelių plitimui, todėl sukuriama sveikesnė mokymosi aplinka.


 

Mokyklų ir kitų viešųjų pastatų gyvavimo ciklo valdymas

Viešojo ir privačiojo sektorių partnerystė (arba VPSP) - tai ilgalaikė paslaugų teikėjo, pavyzdžiui, "Caverion", ir vyriausybinės agentūros sutartis. Pagal šį modelį mes rūpinamės pastatu per visą jo gyvavimo ciklą: perimame objekto valdymą ir priežiūrą, užtikriname, kad sistemos veiktų pagal planą, o gyventojai visada žinotų, į ką kreiptis.

VPSP ir gyvavimo ciklo sutarčių nauda:

  • "Caverion" garantuoja turto funkcionalumą iki 25 metų.
  • Prisiimame atsakomybę už priežiūrą ir užtikriname, kad nesusidarytų techninės priežiūros įsiskolinimas.
  • Planuojame, diegiame ir prižiūrime visas pastato technologijas, kad užtikrintume sklandų veikimą per visą gyvavimo ciklą.
  • Mes prisiimame riziką, kad mūsų partneriai žinotų visas numatomas išlaidas per ateinančius 25 metus.
 

 

Toliau mokykitės:

 
 

Results

0
Rūšiuoti pagal

Rezultatų nerasta