Nešvaistykite energijos sportuodami!

Sporto kompleksai yra labai daug energijos suvartojantys objektai. Pavyzdžiui, ledo čiuožykloje energija nukreipiama šaldymui (ledo užšalimui), taip pat vėdinimui, apšvietimui, šildymui įvairiose arenos vietose. Tai reiškia, kad šildome ir vėsiname vienu metu, ir tai yra puikus pavyzdys, kai išmanią energijos optimizavimo ir šaldymo technologiją galima panaudoti siekiant išvengti vertingos energijos švaistymo. Ledo čiuožyklos kondensatoriaus šiluma gali būti naudojama baseino šildymui, o energijos balansas stebimas realiu laiku, kad būtų pasiektos optimalios sąlygos tiek ledo aikštelėje tiek baseine.


 

Ledo čiuožyklų tvarumo ir našumo gerinimas:

 
Refrigeration automation

 

Šaldymo automatizavimas

Išmanioji technologija, kuri nuotoliniu būdu stebi ir valdo šaldymo įrangą, numato galimas problemas ir išsprendžia jas dar prieš joms atsirandant; tai labai padeda įrenginio automatizavimo technologijai.

CO2 refrigeration

 

CO2 šaldymas

CO2 yra natūralus, tvarus ir nebrangus šaldymo agentas, kuris gerokai padidina energijos vartojimo efektyvumą, nes daugiau CO2 šaldymo likutinės šilumos galima susigrąžinti ir pakartotinai panaudoti kitur.

icon-90.png

 

Energijos valdymas

Valdant šildymą ir vėsinimą ta pačia sistema, objektas gali būti energetiškai savarankiškas. Kaip išmaniojo miesto dalis, bet koks energijos perteklius gali būti perduodamas į centralizuoto šildymo tinklą.


Sporto kompleksų tvarumas ir ekonomiškumas:

 

 

Skaityti daugiau: