Šilumos ir elektros energijos gamyba daro didžiulį poveikį mūsų aplinkai ir ateičiai.

Kogeneracinė jėgainė (arba kogeneracinė jėgainė) - tai tokia jėgainė, kuri gamina elektrą ir surenka (kitaip iššvaistytą) šiluminę energiją, kuri naudojama šildymui. Tvarią šilumos ir elektros energijos gamybą pasiekiame pasirinkę tinkamus energijos šaltinius, taip pat tinkamai eksploatuodami ir prižiūrėdami elektrines.


 

Naudojant ir prižiūrint gamyklas galima gerokai sumažinti išmetamo CO2 kiekį, padidinti efektyvumą ir užtikrinti, kad energija nebūtų švaistoma veltui.

 
Advanced automation

 

Išplėstinė automatizacija

Optimizavus įrenginių veikimą naudojant išmaniąsias technologijas, kurias naudoja pramonės ekspertai, padidėja efektyvumas ir saugumas.

Machine learning

 

Mašininis mokymasis

Darbas tampa dar efektyvesnis, kai papildomi procesų duomenys renkami naudojant daiktų interneto jutiklius ir analizuojami naudojant mašininio mokymosi programas.

Operation & maintenance

 

Eksploatacija ir priežiūra

Duomenys padeda eksploatacijos ir techninės priežiūros komandoms priimti teisingus sprendimus. Elektros ir šilumos tiekimas turi būti nepertraukiamas ir saugus - kiekvieną valandą kiekvieną dieną.


Išmaniosios kogeneracinės jėgainės reaguoja į kintančius miesto poreikius

Išmanioji kogeneracinė jėgainė yra glaudžiai susijusi su aplinkiniu išmaniuoju miestu, kad galėtų tiekti reikiamą energijos ir šilumos kiekį įmonėms ir namams. Energetikos pramonės ekspertai efektyviai eksploatuoja ir prižiūri jėgainę, užtikrindami, kad kritinės svarbos šilumos ir elektros energijos tiekimo prastovos būtų minimalios.

Woman working in a CHP lab

"Caverion" eksploatavimo ir techninės priežiūros partnerystė:

  • Vykdome kogeneracinių jėgainių, šiluminių elektrinių, šilumos punktų, centralizuoto šilumos tiekimo tinklų ir hidroelektrinių eksploataciją ir techninę priežiūrą, įskaitant papildomus projektus ir montavimo paslaugas.
  • Eksploatuojant elektrines ir šilumos tinklus laikomasi aplinkosaugos taisyklių ir tvarumo tikslų.
  • Veiklos efektyvumas mažina poveikį aplinkai.
  • Pirmenybę teikiame nuolatiniam saugos gerinimui vykdant eksploatavimo ir priežiūros darbus, užtikrinant darbuotojų sveikatą ir gerovę bei garantuojant būtiną saugų elektros ir šilumos tiekimą.

Išmanesnė šilumos ir elektros energijos gamyba

Naudodami naujausias daiktų interneto ir dirbtinio intelekto priemones bei pasirinkdami tinkamus energijos šaltinius, galime:

  • Energijos vartojimo efektyvumo didinimas
  • Optimizuoti įrenginių eksploatavimą ir techninę priežiūrą
  • Sumažinti poveikį aplinkai
  • Naudokite CO2 neutralų atsinaujinantį kurą
  • Užtikrinti saugią darbo aplinką
Two people in a CHP plant
 

Sužinokite daugiau apie mūsų pramoninius sprendimus: