Išmaniųjų miestų pastatus galima valdyti iš bet kurios vietos

Augančius miestus sudaro tūkstančiai atskirų pastatų - nuo elektrinių iki biurų, namų ir parduotuvių. Dar ir šiandien dauguma pastatų valdomi individualiai; tai reiškia, kad techninė priežiūra atliekama pagal iš anksto nustatytą apsilankymų grafiką (nesvarbu, ar įrangai reikia techninės priežiūros per numatytą apsilankymą, ar ne), o kai suveikia pavojaus signalas, siunčiamas technikas. Prijungę pastato technologijas prie nuotolinio centro, kuriame pastatą gali stebėti sistemos ekspertai, galime efektyviau valdyti pastatus. Taip sumažinamos eksploatavimo ir priežiūros išlaidos, kartu užtikrinant puikias sąlygas.


Trys būdai, kaip naudojant nuotolines paslaugas galima pagerinti pastato eksploatacines savybes:

 
Improved wellbeing

Geresnė savijauta

Techninių sistemų gedimai ar nukrypimai gali būti aptikti ir ištaisyti nuotoliniame centre anksčiau, nei gyventojai patiria (pvz.,) blogą patalpų oro kokybę ar temperatūros svyravimus.

Reduce emissions

Sumažinti išmetamųjų teršalų kiekį

Pastatai yra iki 40 proc. viso mūsų išmetamo CO2 kiekio šaltinis. Dirbtiniu intelektu paremta analizė ir realiuoju laiku atliekama energetikos ekspertų stebėsena padeda optimizuoti efektyvumą, taip pat energijos gamybą ir saugojimą.

Cost efficiency

Padidinti ekonominį efektyvumą

Brangiai kainuojančius techninės priežiūros vizitus galima sumažinti tikrinant pavojaus signalus iš nuotolinio centro ir tik prireikus į vietą siunčiant specialistą.


 

Nuotolinės paslaugos kaip prevencinės techninės priežiūros dalis

82 proc. įrangos gedimų yra atsitiktiniai, o 20-40 proc. techninės priežiūros apsilankymų yra neplanuoti, todėl mums reikia sprendimo, kuris kartu su prevencine technine priežiūra galėtų pagerinti pastato eksploatacines savybes.

Kai pastatas prijungiamas prie nuotolinio centro, jo duomenys renkami ir lyginami su tūkstančiais kitų pastatų. Automatiniai pavojaus signalai praneša apie nukrypimus, o technologijų ekspertai stebi duomenis, kad pašalintų bet kokius neatitikimus. Išmaniųjų atsakymų iš nuotolinio centro derinimas su prevencine išmaniųjų sistemų priežiūra yra gero turto valdymo dalis ir padeda sumažinti gyvavimo ciklo išlaidas.

Palais quartier Frankfurt

 

Pagrindiniai privalumai

Greitesnis reagavimo laikas reiškia, kad daugumą incidentų galima išspręsti iš karto, kai tik jie įvyksta. Greitas reagavimas gali būti labai svarbus, pvz., jautriai laikui ar temperatūrai įrangai, taip pat turi didelę reikšmę jūsų prekės ženklo reputacijai.

Daugiau kaip 90 % pastatų signalizacijų galima sutvarkyti nuotoliniu būdu, nesiunčiant techninės priežiūros darbuotojo į vietą.a

Tūkstančių pastatų lyginamieji duomenys gali būti naudojami siekiant optimizuoti sąlygas ir energijos vartojimo efektyvumą. a

Techninės priežiūros darbų poreikį galima nustatyti anksčiau ir suplanuoti techninę priežiūrą taip, kad poveikis verslui būtų kuo mažesnis.

Nors kiekviena vieta stebima unikaliai, pastatų automatizavimo taisykles galima taikyti pagal panašius pastatus. Koregavimai gali būti atliekami vienu metu visose patalpose.

Jūsų pastatas gali būti stebimas, reguliuojamas ir saugomas be žmogaus buvimo vietoje.

 

Dirbtinis intelektas ir ekspertinė pastatų duomenų analizė

Kai pastatas prijungiamas prie nuotolinio centro, pastato duomenis gali analizuoti ir dirbtinis intelektas, ir žmonės ekspertai. Ši analizė padeda atrasti veiksmus, kurie pagerintų ilgalaikę jūsų nekilnojamojo turto vertę.

Pavyzdžiui, dirbtinis intelektas naudingas reaguojant į paklausą, kai galima nustatyti, kaip pastatas reaguoja į švarios energijos kainos ir prieinamumo pokyčius.

Ekspertinė analizė padeda atrasti įžvalgas, kurios padeda optimizuoti kasdienę techninę priežiūrą ir priimti strateginius sprendimus, susijusius su visu pastatų portfeliu.

Caverion office building

Peržiūrėkite kai kuriuos mūsų išmaniuosius sprendimus ir paslaugas: