Duomenų centrai - išmaniųjų miestų technologijų varomoji jėga

Duomenų centrai - tai fizinės patalpos, kuriose saugomi ir apdorojami duomenys. Mūsų miestams tampant išmanesniems ir vis labiau susietiems, vis labiau pabrėžiama saugių, patikimų ir tvarių duomenų centrų svarba. Duomenų centro aplinkos sąlygos yra griežtai kontroliuojamos, o vėdinimas ir vėsinimas vaidina svarbų vaidmenį bendrame energijos suvartojime. Duomenų centrų likutinė (kitaip "švaistoma") neišmetama šiluma gali būti atgaunama ir naudojama netoliese esančiuose pastatuose arba centralizuotame šildyme, o, pavyzdžiui, saulės kolektoriai gali padėti gaminti duomenų centre naudojamą žaliąją energiją.

 

Mūsų paslaugos ir sprendimai yra modernių duomenų centrų dalis:

 
Cloud technology

 

Debesų technologija

Debesija pagrįsti automatikos technologijų sprendimai suteikia galimybę teikti tokias paslaugas kaip nuotolinė stebėsena, pažangi analitika ir energijos bei techninės priežiūros sąnaudų optimizavimas. Debesys išmaniuosiuose miestuose - tai mėlynas dangus ir žali duomenų centrai.

Energy Management

 

Energijos valdymas

Energijos valdymas ir optimizavimas atlieka labai svarbų vaidmenį užtikrinant duomenų centro efektyvumą ir tvarumą, nes net 75 proc. duomenų centro veiklos sąnaudų tenka energijai.

 

Cooling data centres

 

Aušinimas

Duomenų centrų vėsinimas gali sudaryti apie 30-50 % viso duomenų centre suvartojamo elektros energijos kiekio ir dažnai yra vienintelė efektyviausia duomenų centro optimizavimo sritis. Šioje srityje "Caverion" turi daug patirties. 

Skaityti daugiau: