"Caverion" prekės ženklo istorija

Tai, kaip gyvename ir dirbame, lemia mus supanti aplinka. Tai prasideda nuo pirmos dienos, kai įkvepiame. Mes mokomės, augame ir tobulėjame specialiai sukurtose erdvėse.

"Caverion" SRI konsultacijos

"Caverion SRI" (Smart Readiness Indicator) konsultacija - tai "gatavas" sprendimas, padedantis suprasti dabartinę jūsų pastato skaitmeninę būklę ir suteikiantis aiškų planą, kuriame nurodomos reikalingos investicijos.

Statinio informacinis modeliavimas (BIM)

Statinio informacinis modeliavimas (BIM) - tai programinės įrangos ir 3D modeliavimo derinys, kurio dėka sukuriamas skaitmeninis pastato modelis su visomis fizinėmis ir funkcinėmis charakteristikomis.

MTU ir Caverion

"MTU Aero Engines" yra pirmaujanti Vokietijos aviacijos variklių gamintoja. Bendrovė "Caverion" buvo atsakinga už visko, ko reikia gamybai, pavyzdžiui, suslėgto oro, elektros energijos, techninių dujų, ištraukimo, patalpų vėdinimo, šildymo ir oro kondicionavimo technologijų, aušinimo tepalų ir aušinimo vandens, taip pat eksploatacinio ir nuotekų vandens tiekimą.

Caverion Flexigate

Optimizavome ir automatizavome erdvės, reikalingos dideliam keleivių skaičiui pervežti oro uostuose, panaudojimą.

Caverion SmartView

"Caverion SmartView" - tai duomenų vizualizavimo priemonė, leidžianti visapusiškai suprasti ir valdyti savo nuosavybę.

Aplinkos skaitmeninimas

Siekiame būti pirmuoju pasirinkimu skaitmeninant aplinką savo klientams, siūlydami unikalias paslaugas, apimančias visą objekto gyvavimo ciklą - nuo projektavimo iki statybos ir priežiūros.

Pastato valdymo sistema

Mūsų pastato valdymo sistema renka duomenis iš beveik bet kokio šaltinio, o mes juos naudojame pastatui stebėti ir valdyti iš nuotolinio centro. Nekilnojamojo turto savininkai gali realiuoju laiku sekti pagrindinius veiklos rodiklius, kad gautų visapusišką naudą iš skaitmeninio nekilnojamojo turto valdymo.

Gyvenimo ciklo projektas Nummikeskus

Pastato gyvavimo ciklo valdymas užtikrina aukščiausius Nummikeskus centro saugos ir patalpų būklės standartus per ateinančius du dešimtmečius.