28.02.2014 | 10:00

“Caverion Lietuva” įrengė ir prižiūri Lietuvos sveikatos mokslų universiteto „Santakos“ slėnio Naujosios farmacijos ir sveikatos technologijų centro Kaune inžinerines sistemas.

„Caverion Lietuva“ suprojektavo ir sumontavo vidaus inžinerines sistemas Lietuvos sveikatos mokslų universiteto „Santakos“ slėnio Naujosios farmacijos ir sveikatos technologijų centro pastato, Eivenių g. 4/Sukilėlių pr. 17 , Kaune. Šios sistemos  leidžia užtikrinti komfortinį mikroklimatą, oro balansą bei aukštus oro švarumo reikalavimus skirtingos paskirties patalpose, tokiose kaip  laboratorijos, mokomosios vaistinės, amfiteatrinės studentų auditorijos ir pan.

Nuo šių metų pradžios įsigaliojo šio objekto eksploatavimo paslaugų sutartis. Į sutarties apimtį įtraukta šildymo bei karšto vandens, vėdinimo, oro kondicionavimo bei pastato valdymo ir automatikos sistemų priežiūra, atliekamos remonto paslaugos. „Caverion Lietuva“ specialistų žinios ir patirtis leidžia efektyviai eksploatuoti daugiau kaip 11 tūkstančių kvadratinių metrų ploto užimančias patalpas naujajame centre.  

”Caverion Lietuva” projektuoja, įgyvendina ir prižiūri draugiškas aplinkai, energiją tausojančias statinių inžinerines sistemas bei teikia paslaugas pramonės sektoriui. Aukštą inžinerinių žinių kompetencija ir paslaugos orientuotos į Užsakovo pridėtinę vertę visuose pastato gyvavimo ciklo etapuose - tai pagrindinės stiprybės, kurios jau 20 metų lemia sėkmingos veiklos istoriją.
Go back to list