Pastatai

Mes siūlome patogią ir patikimą infrastruktūrą viešajam sektoriui, rūpinamės visų nekilnojamojo turto inžinerinių sistemų projektavimu, diegimu ir priežiūra. Be to, mes ne tik turime sukaupę turtingą technologinių žinių bagažą, bet ir siūlome optimalius sprendimus, gerinančius pastatų energetinį efektyvumą. 

Paslaugas teikiame visose srityse, susijusiose su pastatų technologijomis, įskaitant šildymo, vandentiekio, nuotekų, oro kondicionavimo, elektros tinklų ir šaldymo sistemų projektavimą, montavimą, valdymą ir priežiūrą. Mūsų turtinga montavimo ir priežiūros patirtis padeda gerinti infrastruktūrą, mažinti energijos sąnaudas ir tiesiogiai taupyti pastatų eksploatavimo išlaidas. 

Energetiniu požiūriu ekonomiškesniam pastatui būtina sureguliuoti esamas sistemas ir pritaikyti tinkančias taupymo priemones. Norint tiksliai nustatyti, nuo ko pradėti, reikia gerai išsiaiškinti bendrą objekto situaciją. Tam tikslui mes atliekame energetinį auditą, kad galėtume pateikti tinkamą sprendimą. Kai klientas sutinka su siūlomomis priemonėmis, tai reiškia, kad energetinis auditas atliko savo vaidmenį. Nevaldomas energijos suvartojimas sąlygoja bereikalingas objekto einamąsias išlaidas.   
Net ir naujas pastatas gali būti lėšų švaistymo šaltinis, jei jis paliekamas be priežiūros ar dažnai keičiama jo naudojimo paskirtis. Tačiau seni pastatai savo ruožtu irgi gali pateikti netikėtų „staigmenų“. Patikima ir netrikdoma skirtingų sistemų sąveika gali būti užtikrinta tik jei kiekvienas labai sudėtingo elektros tinklo elementas yra tobulai suderintas. Teikdami statybos paslaugas, mes stengiamės žiūrėti plačiai, o mūsų elektros inžinerijos ir ryšių technologijų kompetencijų centras sudaro galimybes teikti visą paslaugų spektrą iš vienų rankų. 

Mes siūlome didžiausią pastatų energetinio aptarnavimo paslaugų paketą. Kaip nepriklausomas operatorius, mes galime pasiūlyti našiausius kompleksinius sprendimus, apimančius energetinės analizės paslaugas, energetinio efektyvumo paslaugas ir energetinio valdymo paslaugas. Savo patirtį mes įgijome įgyvendindami daug įvairių racionalaus energijos naudojimo projektų įvairios paskirties pastatuose ir pramonės objektuose bei gerai juos išstudijavę. 


Susisiekite su mumis

Pageidaujate mūsų pasiūlymo ar daugiau informacijos?

Siųskite žinutę

Mūsų kontaktai