Kitos pramonės šakos

Mes padedame klientams, dirbantiems įvairiose pramonės srityse. Dirbdami kartu plėtojame ir prižiūrime gamybos procesus, rūpinamės ekonomiška profilaktine priežiūra, konsultuojame dėl investicijų ir teikiame lanksčias išteklių bei specialistų iš šalies samdymo paslaugas.

Mes turime patirties visoje paslaugų grandinėje, apimančioje funkcionalių, efektyviai energiją vartojančių ir saugių pramoninių gamyklų ar kitos infrastruktūros planavimą, kūrimą ir valdymą. Mūsų teikiamos priežiūros paslaugos apima platų spektrą nuo atskirų užduočių iki visapusės techninės plėtros ir profilaktinės gamybos procesų priežiūros, taip pat integruotą įrangos valdymą visą gamyklos gyvavimo ciklą.

Galime užtikrinti standartizuotas technines sistemas ir sutartą paslaugų lygį įvairiose vietose, pvz., parduotuvėse ar sandėliuose, esančiuose bet kurioje šalies dalyje. Greitai reaguojame į iškvietimus dėl techninės priežiūros. O mūsų taisomoji priežiūra prieinama ištisą parą.

Visų pastato sistemų valdymas

Taip pat turime kompetencijos plėtoti ir valdyti pastatų sistemas, automatizavimo ir įrangos paslaugas pramoninėse infrastruktūrose. Galime vykdyti visą techninę priežiūrą ir valdyti visas nekilnojamojo turto paslaugas. Mūsų valdymo paslaugos užtikrina darbo našumą, energijos suvartojimo efektyvumą ir ilgalaikę nuosavybės vertę visą gyvavimo ciklą. 

Nuosavybei galima taikyti nuotolinio stebėjimo ir valdymo paslaugas, norint užtikrinti reikiamas sąlygas. Galime sukurti ir įrengti saugos sistemas, pvz., prieigos kontrolę, centrinės signalizacijos stotis, įsibrovimo signalizaciją, vaizdo kameras ir apsaugos nuo gaisro sistemas, naudodami pažangias platformas. 

Jūs gausite skaidrias paslaugas iš vieno tiekėjo, į kurį galėsite kreiptis dėl bet kokių savo poreikių. Mes esame atsakingas ir finansiškai stabilus jūsų partneris, turintis įvairiapusę patirtį ir ilgalaikių įsipareigojimų.

Patirtis

Kitos-pramonės-šakos


Susisiekite su mumis

Pageidaujate mūsų pasiūlymo ar daugiau informacijos?

Siųskite žinutę

Mūsų kontaktai

Nauda klientui

  • Patirtis konkrečiose pramonės šakose
  • Gamybos ir darbo sauga patalpose
  • Ekonomiški pramoniniai procesai 
  • Intensyvi priežiūra, padedanti sumažinti kaštus ir riziką 
  • Efektyvaus įrengimo projektai: kruopštus parengiamasis planavimas, surenkamoji statyba
  • Patikima partnerystė visą gyvavimo ciklą 
  • Visi techniniai sprendimai iš vieno kompetentingo partnerio 
  • Techninė priežiūra teikiama ištisą parą