Informacijos ir ryšių technologijos 

Turime įvairiapusės patirties bendradarbiaujant su informacijos ir ryšių technologijų įmonėmis. Mūsų patirtis apima energiją taupančius duomenų centrus, įrangos skyrius, tinklus ir pažangias švariąsias patalpas. Mes galime suprojektuoti ir pastatyti įrangą, taip pat įrengti ir prižiūrėti aušinimo įrenginius, ventiliacijos, oro kondicionavimo, šildymo, apsaugos nuo gaisro ir kontrolės sistemas. Galime padėti savo klientams kurti ir prižiūrėti vietinius tinklus pastatuose, taip pat tinklus miestuose ar šalyse ir tarp jų. 

Mes suprantame fizinės ir duomenų saugos, griežto konfidencialumo svarbą ir minimalių prastovų reikalavimus. Mūsų projektų ir specialistų komandos laikosi griežtų ICT paslaugų ir technologijų reikalavimų. Suprantame, kad uždarose patalpose žmonėms reikalinga ne tik sveika ir saugi atmosfera, bet ir efektyvi ventiliacija, leidžianti optimizuoti temperatūrą ir oro drėgnumą, kurie veikia įrangą.

Mūsų visapusis paslaugų pasiūlymas padeda jums pasiekti

 • Didelį funkcionalumą ir rizikos kontrolę 
 • Tinkamas pastatų sistemas ir automatizavimą, siekiant užtikrinti nepertraukiamas ir efektyviai energiją naudojančias operacijas 
 • Reikiamas sąlygas ir optimalų energijos suvartojimą taikant nuotolinį stebėjimą ir pastato sistemų valdymą 
 • Patikimas avarines ir saugos sistemas pažangiose platformose: prieigos kontrolę, centrinės signalizacijos stotis, įsibrovimo signalizaciją, vaizdo kameras ir saugos tinklus
 • Patikimą techninę priežiūrą 
 • Mažiau prastovų dėl profilaktinio remonto bei priežiūros ir aptarnavimą ištisą parą

Visų pastato sistemų valdymas

Taip pat turime kompetencijos plėtoti ir valdyti pastatų sistemas, automatizavimo ir įrangos paslaugas visose informacijos ir ryšių technologijų infrastruktūrose. Galime vykdyti visą techninę priežiūrą ir valdyti visas nekilnojamojo turto paslaugas. Mūsų valdymo paslaugos užtikrina operacinį našumą, energijos efektyvumą ir ilgalaikę nuosavybės vertę visą gyvavimo ciklą. 

Nuosavybei galima taikyti nuotolinio stebėjimo ir valdymo paslaugas, norint užtikrinti reikiamas sąlygas. Galime sukurti ir įrengti saugos sistemas, pvz., prieigos kontrolę, centrinės signalizacijos stotis, įsibrovimo signalizaciją, vaizdo kameras ir apsaugos nuo gaisro sistemas, naudodami pažangias platformas. 

Jūs gausite skaidrias paslaugas iš vieno tiekėjo, į kurį galėsite kreiptis dėl bet kokių savo poreikių. Mes esame atsakingas ir finansiškai stabilus jūsų partneris, turintis įvairiapusę patirtį ir ilgalaikių įsipareigojimų.

Patirtis

„Bendradarbiaudami su „Caverion“ įrengėme modernų duomenų centrą, kuris padeda užtikrinti Tionderio savivaldybės gerovę. Vykdydami šį projektą gavome daug naudingų konsultacijų ir esame labai patenkinti „Caverion“ darbu. Šios įmonės dėka galėjome atsisakyti dviejų senesnių serverių kambarių ir iš jų sukurti naują ir modernų duomenų centrą.“ – Lars Møldrup, Tionderio savivaldybė
Informacijos-ir-ryšių-technologijos


Susisiekite su mumis

Pageidaujate mūsų pasiūlymo ar daugiau informacijos?

Siųskite žinutę

Mūsų kontaktai

Nauda klientui

 • Patirtis konkrečiose pramonės šakose
 • Operacijų ir darbo sauga patalpose
 • Kaštų ir energijos taupymas 
 • Intensyvi priežiūra, padedanti sumažinti kaštus ir riziką 
 • Efektyvaus įrengimo projektai: kruopštus parengiamasis planavimas, surenkamoji statyba
 • Patikima partnerystė visą gyvavimo ciklą 
 • Visi techniniai sprendimai iš vieno kompetentingo partnerio 
 • Techninė priežiūra teikiama ištisą parą