Nekilnojamo turto vartotojai

Rūpindamiesi pastato inžinerinių sistemų techniniais parametrais, mes vartotojams teikiame optimalias paslaugas. Mūsų prižiūrimuose pastatuose įsikūrę labai įvairūs vartotojai – nuomininkai ar darbdaviai, aprūpinantys darbuotojus darbo patalpomis. Tačiau tikrieji pastatų naudotojai, kuriems kasdien turi įtakos pastatų funkcionalumas ir sąlygos juose, tai biurų darbuotojai, studentai ir pacientai.

Pastatuose esantiems vartotojams mes užtikriname optimalias sąlygas tiek darbui , tiek ir poilsiui. Pastate turi būti saugumą garantuojančios inžinerinės sistemos, tokios kaip priešgaisrinė signalizacija, gaisro gesinimo sistema, vaizdo stebėjimo, garsinė ar praėjimo kontrolės sistemos. Jos turi veikti tinkamai ir patikimai. Visą parą ir kiekvieną dieną dirbanti dispečerinė reaguoja į kiekvieną kliento skambutį ir padeda klientams spręsti visus su inžinerinėmis sistemomis iškilusius klausimus per labai trumpą laiką.

Tinkamai funkcionuojantis pastatas sumažina energetines ir eksploatavimo sąnaudas, todėl pailgėja pastato gyvavimo ciklas. Funkcionalus pastatas užtikrina visapusišką naudą: pastatu galima naudotis bet kuriuo metu, todėl gerėja produktyvumas, o darbdaviams sukuriama pridėtinė vertė. Per šaltas, per karštas ar pernelyg tamsus biuras tiesiogiai veikia darbuotojų darbingumą. Tinkamai įrengtos patalpos sukuria idealias sąlygas ir puikų mikroklimatą tiek darbui, tiek ir apsilankymui pastate.

Susisiekite su mumis

Pageidaujate mūsų pasiūlymo ar daugiau informacijos?

Siųskite žinutę

Mūsų kontaktai