Nekilnojamo turto investuotojai ir plėtotojai

Nekilnojamojo turto gyvavimo ciklas yra ilgas, todėl tiek turto plėtotojai, tiek ir investuotojai susiduria su tam tikrais iššūkiais. Funkcionalus pastatas užtikrina visapusišką naudą: pastatu galima naudotis bet kuriuo metu, todėl gerėja produktyvumas, o savininkams bei vartotojams sukuriama pridėtinė vertė. Mes esame tam, kad padėtume atsižvelgti į šiuos veiksnius dar projekto vystymo pradžioje. Jau pastatyto pastato atveju, teisingų techninių paslaugų pasirinkimas yra lengviausias būdas daryti įtaką ir sumažinti eksploatavimo išlaidas.

Mes veiksmingai valdome statinių inžinerines sistemas viso jų gyvavimo ciklo periodu nuo smulkmenų iki pažangių kompleksinių sprendimų, taip sumažindami turto sąnaudas, įskaitant išlaidų energijai taupymą. Teikiame priežiūros paslaugas pastatų savininkams remonto reikalaujančių pastatų rekonstrukcijos ir renovacijos srityje. Priežiūros darbai gali komplikuoti nuolatines, programuojamas ar atskiras sistemas. Mes sukūrėme ir įdiegėme procedūras ir procesus, kurie padeda greitai ir produktyviai atlikti priežiūros darbus. Tuo siekiame išsaugoti numatytą pastato vertę, pailginti jo gyvavimo ciklą ir pagerinti gyvenimo ar darbo jame sąlygas.

Mes turime projektavimo ir inžinerinių įgūdžių, todėl galime prisiimti visą atsakomybę už nustatytų energetinio našumo, sąlygų ir saugumo tikslų įgyvendinimą. Dažnai reikia atlikti esamo pastato būklės įvertinimą. Mes suprantame, kokie sudėtingi yra pastatai ir procesai. Puikus mūsų techninės ir konsultavimo kompetencijos pavyzdys galėtų būti techninio vertinimo projektai, kuriuos galima atlikti perimant prižiūrimų pastatų valdymą ar kaip nepriklausomą paslaugą.

Pastatai turi būti prižiūrimi, o jų vidaus aplinka optimizuojama lygiagrečiai minimizuojant eksploatavimo išlaidas ir energijos sąnaudas. Be to, priežiūros institucijos reikalauja atlikti pastatų energetinius vertinimus bei periodinius ar nuolatinius įrenginių patikrinimus.

Jei klientas pageidauja gauti pastato ar gamybinio proceso sertifikatą, mes galime užtikrinti, kad mūsų atliktas projektavimas bei pasirinkti sprendimai ir sistemos padės klientui jį gauti, pavyzdžiui:

  • LEED
  • BREEAM
  • DGNB

Susisiekite su mumis

Pageidaujate mūsų pasiūlymo ar daugiau informacijos?

Siųskite žinutę

Mūsų kontaktai