Generaliniai rangovai

Funkcionalus pastatas užtikrina visapusišką naudą: pastatu galima naudotis bet kuriuo metu, todėl gerėja produktyvumas, o savininkams ir vartotojams sukuriama pridėtinė vertė. Mes siūlome kompleksinius techninius sprendimus generaliniams rangovams, kurie užtikrina, kad patalpos funkcionuotų taip, kaip buvo numatyta pradėjus jas naudoti. Mes projektuojame ir diegiame šildymo, vandentiekio, nuotekų, šaldymo, elektros, automatikos, apsaugos ir gaisrinės saugos sistemas, IT ir ryšių sistemas bei visas kitas pastatuose egzistuojančias inžinerines sistemas. Mūsų patirtis ir platus inžinerinės statybos paslaugų spektras atitinka gamybos ir verslo, gyvenamųjų namų statybos, remonto, infrastruktūros ir eismo projektų srityse dirbančių rangovų reikalavimus.

Mes veiksmingai valdome statinių inžinerines sistemas viso jų gyvavimo ciklo periodu nuo smulkmenų iki pažangių kompleksinių sprendimų, taip sumažindami turto sąnaudas, įskaitant išlaidų energijai taupymą. Pastato vertinimas per jo gyvavimo ciklo prizmę yra pagrindinis mūsų veiklos principas. Klientams tai reiškia, kad pastate bus palaikomos tinkamos sąlygos, užtikrinamas funkcionalumas, saugumas, racionalumas, energijos ir sąnaudų taupymas.

Mes renkamės naujausias, ekologiškas ir taupias technologijas bei pastatų inžinerines sistemas, kurios išsaugo pastatų vertę ir ilgaamžiškumą. Turėdami pasauliniu mastu pripažintas licencijas, mes galime diegti ir ligoninėse deguonies padavimo sistemas, priešgaisrinio vandentiekio ar gamtinių dujų linijas pramonėje. Veiksmingi energiją taupantys sprendimai gali būti nesudėtingi racionalizuojant esamų sistemų eksploatavimą ir atliekant atitinkamas korekcijas. Tie patys principai yra taikomi ir naujiems pastatams, siekiant juose palaikyti optimalias sąlygas ir užtikrinti sąnaudų taupymą per visą jų gyvavimo ciklą.

Individualizuotus sprendimus mes kuriame visų pramonės sektorių klientams. Taip mes galime patenkinti bet kokius specifinius reikalavimus ir visuomet laikomės standartų, naudodami progresyvius produktus ir komponentus, kuriuos patys sukūrėme. Mes turime projektavimo ir inžinerinės patirties visose srityse, o mūsų kompetenciją patvirtina teigiami klientų atsiliepimai ir ilgametė gražios partnerystės istorija. Ilgametė patirtis ir gera finansinė padėtis yra garantija, kad mes esame patikimi partneriai.

Mes savo pasiūlymus galime priderinti prie bet kokio konkretaus projekto biudžeto, numatyti apribojimus ir pakoreguoti paslaugų paketą taip, kad jūsų biudžetas nebūtų viršytas.

Susisiekite su mumis

Pageidaujate mūsų pasiūlymo ar daugiau informacijos?

Siųskite žinutę

Mūsų kontaktai