Paslaugos pramonei_article

Pramonės įmonių inžinerines sistemas reikia nuolat optimizuoti

Gamybos procesai išsiskiria nuolatiniu technologijų atnaujinimu, plėtros ir reorganizavimo poreikiais. Pagrindinis iššūkis teikiant paslaugas pramonei – pokyčių dinamika. „Caverion Lietuva“ turi ilgametės patirties bendradarbiaujant su įvairių pramonės šakų įmonėmis, tad gali įvardyti kelis bendradarbiavimo modelius, priklausančius nuo užsakovo lūkesčių bei galimybių. 

plačiau
OK article

Patalpų mikroklimatas įtakoja darbo našumą

Vėdinimo ir oro kondicionavimo srityje mes siūlome tradicinius šildymo, vėdinimo ir oro kondicionavimo sprendimus bei pažangius sprendimus konkrečioms pramonės sritims. Vėdinimo sistemos užtikrina oro iš lauko patekimą į patalpas bei atgal, taip pat oro cirkuliaciją patalpų viduje. Mūsų pasiūlymai kompleksiški: galime sukomplektuoti įrangą nuo vėdinimo ortakių ir oro valymo įrenginių iki išskirtinių švarių patalpų sprendimų bei pramoninių oro valymo technologijų. 

plačiau

Konsultavimas

Mūsų sukauptos žinios apie pastatų ir pramonės objektų inžinerinius sprendimus derinamos su mūsų pačių atliekamais tyrimais bei analize sukuria unikalią galimybę savo klientams pateikti geriausius pasiūlymus ir sprendimus. Projektiniame versle dirbantys specialistai visuomet turi naujausias žinias apie pastatus, pramonės inžineriją  ir energiją tausojančius produktus. 

plačiau

Projektavimas ir Inžinerija

“Caverion” projektavimo ir inžinerinės paslaugos skirtos teikti tvarius sprendinius, kurie leidžia taupyti energiją ir sukuria ergonomišką darbo ir gyvenimo aplinką.

Mūsų profesionalūs projektuotojai kartu su  inžinerinių sistemų ir pramonės sričių  specialistais, gali padėti klientams bet kuriame etape – nuo planavimo iki projekto įgyvendinimo.


plačiau

Projektų valdymas

„Caverion“ turi sukaupusi didžiulę įvairių veiklos segmentų, apimties ir dydžio kompleksinių projektų valdymo patirtį. Kruopščiai atrinktos projektų komandos užtikrina projekto įgyvendinimo tikslus kokybės, laiko sąnaudų ir finansiniu atžvilgiu.

 plačiau

Projektų vykdymas

„Caverion“ patirtis ir kompetencija, sukaupta visose susijusiose techninėse srityse, užtikrina , kad projekto rizika bus valdoma tinkamai, o rezultatai – pelningi.

Inžinerinės sistemos apima visą pastatų, pramonės objektų, projektų ir paslaugų gyvavimo ciklą. „Caverion“ siūlo įvairius šių sričių paslaugų derinius arba atskiras paslaugas. 


plačiau

Statinių techninė priežiūra

„Caverion“ turi  didelę įvairių tipų techninių ir IT sprendimų integravimo patirtį ir duomenų iš daugybės šaltinių analizavimo bei panaudojimo įgūdžius. Klientams  patogu naudotis mūsų nuotolinio stebėjimo  paslauga. Taip užtikrinama nuolatinė sistemų  veikimo diagnostika ir automatiškai generuojami pranešimai apie valdymo efektyvumą.

Techninė priežiūra – tai „Caverion“ gyvavimo ciklo sprendimų ir valdymo paslaugų teikimo pagrindas.


plačiau

Valdymo paslaugos

„Caverion“ yra sukaupusi  solidžią patirtį, būnant pagrindiniu priežiūros paslaugų teikėju, daug praktinių techninių žinių, tvarių sprendimų bei gali užtikrinti patikimus pirkimų, ūkio valdymo  ir subrangovų ryšius. Teikdami klientams paslaugas valdome ir riziką, susijusią su sąnaudomis, vertės išlaikymu bei įvairiais verslo trukdžiais.

Mūsų paslaugos  pritaikomos kiekvienam klientui ir apima nekilnojamo turto  inžinerinės  įrangos ir, pasirinktinai, jų eksploatacinių savybių ir nustatymų  valdymą.

 
plačiau