30.08.2017 | 08:00

Naujas “Caverion Lietuva” skyrius šalies šiaurės regione

Nuo šių metų vidurio „Caverion Lietuva“ organizacinė struktūra pasipildė nauju padaliniu. Veiklą vykdyti pradėjo  Statinių ūkio valdymo paslaugų (SŪVP) verslo Panevėžio / Šiaulių skyrius.

„Mūsų įmonė statinių gyvavimo ciklo paslaugas teikia visoje šalies teritorijoje, nors iki šiol turėjome tik 3 regioninius centrus Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje. Idėja sukurti naują priežiūros paslaugų padalinį jau ne vienerius metus sukosi mūsų galvose, nes nuolat auga poreikis būti arčiau užsakovų šiaurės Lietuvoje. Šiais metais idėja tapo vienu iš mūsų įmonės strateginių veiksmų, kurį ir įgyvendinome,” – prisimena generalinis direktorius Egidijus Šydeikis.

Naująjį padalinį sudaro 17 darbuotojų, iš kurių 12 yra statinių inžinerinių sistemų priežiūros įvairių sričių specialistai ir  5 administracijos darbuotojai.  Dauguma skyriaus darbuotojų yra iš Vilniaus ir Kauno skyrių, kurie ir iki šiol rūpinosi šio regiono užsakovais. Padaliniui vadovauja buvęs ilgametis SŪVP verslo Kauno skyriaus vadovas Raimondas Šeškus.  „Šiaurės regionas geografiškai apima nemenką šalies teritoriją: Panevėžys, Šiauliai, Zarasai, Pasvalys, Ignalina, Rokiškis, Radviliškis, Kelmė ir daugelis kitų miestų bei miestelių. Mūsų naujasis skyrius pasiruošęs įveikti visus iššūkius. Ketiname augti ir būti visada arčiau klientų.“ – pasakoja R. Šeškus.

SŪVP verslo Panevėžio / Šiaulių skyriaus būstinė įsikūrusi Panevėžyje. Šiuo metu skyrius rūpinasi užsakovais, kurie vykdo veiklą visoje Lietuvoje, o taip pat teikia paslaugas regioninėms pramonės ir kitos paskirties įmonėms.


Caverion Lietuva komanda Siaures regione

SŪVP Panevėžio / Šiaulių skyriaus darbuotojai


Go back to list

Statinių ūkio valdymo paslaugų verslo Panevėžio/Šiaulių skyrius

12 inžinerinių sistemų priežiūros specialistų

Buveinės adresas:
Tiekimo g. 2A
35289 Panevėžys