02.06.2017 | 13:00

„Caverion Lietuva“ atvėrė naujo centrinio biuro duris Vilniuje

„Caverion Lietuva“ vasarą pasitiko naujo centrinio biuro Vilniuje atidarymo švente. Šia proga į birželio 1 dieną vykusį renginį atvyko garbingi svečiai: Suomijos ambasadorius Lietuvoje Christer Michelsson,  Lietuvos statybininkų asociacijos prezidentas Dalius Gedvilas,  tarptautinės „Caverion“ korporacijos prezidentas bei generalinis direktorius  Ari Lehtoranta. Svečių gretose taip pat buvo galima išvysti investuotojų atstovus, projekto autorę bei projektą įgyvendinusios statybos įmonės „Conresta“ direktorių Luką Laukaitį.

„Caverion Lietuva“ generalinio direktoriaus Egidijaus Šydeikio teigimu, darbe svarbiausia aplinka, kuri darbuotojams turėtų būti tarsi antrieji namai. „Biuras – tai ne tik vieta, kur atliekame savo pareigas. Čia gimsta naujos idėjos ir sprendimai, čia atsiranda ryšys tarp kolegų, formuojantis darnią komandą. Visa tai turi įtakos ir atliekamų darbų kokybei, todėl rengiant naujų patalpų projektą investavome į tai, kad žmonės čia jaustųsi patogiai, galėtų ne tik produktyviai dirbti, bet ir smagiai leisti laisvalaikį“, – pasakojo jis.

Pastatas buvo projektuojamas ir statomas specialiai „Caverion Lietuva“, todėl jo išplanavimas atitinka bendrovės lūkesčius – visus darbuotojus, dirbančius sostinėje, kaip vieną komandą, sutelkti vienoje vietoje. Naujose patalpose visi bendrovės skyriai įsikūrė greta vienas kito. Sklandžiai bendradarbiaudami atskirų sričių profesionalai sukuria efektyvią sinergiją bei generuoja pridėtinę vertę klientams. Kuriant modernaus biuro interjerą didelis dėmesys skirtas darbuotojams: įrengtos ergonomiškos darbo vietos bei kompleksinė poilsio erdvė. Pastate veikia suomiška pirtis, numatyta vieta aktyviems žaidimams, o jaukumo erdviai valgymo zonai suteiks jūrinis akvariumas.

2 aukštų pastato bendrasis plotis – daugiau nei 2300 kv. m., iš kurių požeminei automobilių aikštelei skirta 1500 kv. m. Pats biuras suprojektuotas taip, kad ateityje būtų galima pastatyti ir papildomą trečią aukštą, todėl statybų metu iš kolonų išleisti inkaravimo varžtai, leisiantys primontuoti tolimesnio aukšto kolonas. „Beveik visą sklypo plotą užėmė statomas objektas, gerokai apsunkindamas medžiagų sandėliavimą, todėl projekto įgyvendinimas reikalavo ypatingai tikslaus planavimo ir darbų organizavimo. Džiaugiuosi tuo, kad šiandien man prieš akis stovi modernus, erdvus biuras, kuriantis jaukią atmosferą ir patogias darbo vietas“, – apie statybas kalbėjo „Conrestos“ direktorius L. Laukaitis.

„Caverion Lietuva“ teikia inžinerines paslaugas visuose statinio gyvavimo ciklo etapuose: nuo projektavimo ir diegimo iki priežiūros bei rekonstrukcijos. Savo srities profesionalų komandą sudaro bemaž 370 specialistų, dirbančių visoje šalyje jau 23 metus.

atidarymas 01

Nuotraukoje (iš kairės į dešinę): "Conresta" generalinis direktorius L. Laukaitis, "Caverion Lietuva" generalinis direktorius E. Šydeikis, "NT draudimo grupės plėtra" generalinis direktorius A. Tverskoj.
pranesimui

Nuotraukoje (iš kairės į dešinę pirmame plane): "Caverion Latvija" generalinis direktorius A.Petruss, "Caverion" korporacijos CEO A. Lehtoranta, Suomijos ambasadorius Lietuvoje Ch. Michelssonas.

Atidarymas 03
Go back to list