10.03.2017 | 09:00

„Caverion Lietuva” rūpinasi Palangos koncertų salės inžinerinėmis sistemomis

„Caverion Lietuva” į savo rankas perėmė Palangos koncertų salės pastato inžinerinių sistemų ūkio priežiūrą. Ištisus metus Palangos centre veikiantis kultūros objektas buvo atidarytas 2015 metų pabaigoje, rekonstravus legendinę senąją vasaros estradą.

 
Daugiafunkcinė koncertų salė užimanti bemaž 5 tūkst. kv. metrų plotą amfiteatro pavidale su apie sceną išdėstytomis sėdimomis vietomis gali sutalpinti 2200 žiūrovų. Tačiau transformavus žemesnį amfiteatro lygį, atsiranda galimybė pakeisti patalpos kontekstą iš amfiteatro į konferencijų salę, tuomet lankytojų skaičius ženkliai gali padidėti. Koncertų salėje, kurioje vienu metu gali vykti ir keli renginiai, nuolatos organizuojami koncertai, pasirodymai ar televiziniai projektai. 
„Svyruojant lankytojų srautams, svarbu užtikrinti komfortiškas sąlygas žiūrovams. Tai jau yra mūsų, kaip specialistų, užduotis tinkamai sureguliuoti oro srautus, šildymą ir kitas inžinerines sistemas,“ – teigia „Caverion Lietuva“ statinių ūkio valdymo paslaugų Klaipėdos skyriaus vadovas Donatas Gedmintas.
 
„Nė kiek nesigailime pasirinkę „Caverion Lietuva“ kompaniją - darbuotojai kompetentingi ir atsakingai žiūrintys į savo darbą,“ -  atvirai pripažįsta Palangos kultūros ir jaunimo centro direktoriaus pavaduotojas Jordanas Narkus
 
Go back to list