31.01.2017 | 08:00

Naujas, ergonomiškas ir energetiškai efektyvus verslo kompleksas „Delta“ Vilniuje

Vilniuje duris atvėrė „Technopolis Ozas“ biurų miestelio naujausias pastatų kompleksas "Delta", kuris priklauso Suomijos kompanijai „Technopolis“.

Tai dar du modernūs ir ergonomiški 9 aukštų administracinės paskirties pastatai, papildantys jau sėkmingai funkcionuojančius "Alfa", "Beta" ir "Gama" pastatus.
 
 
„Mūsų komanda turi patirties įgyvendinant sudėtingus ir didelės apimties projektus, todėl darbų apimtys, jų įgyvendinimo terminai ir aukšti reikalavimai visoms inžinerinėms sistemoms buvo įveikiamas iššūkis.“ - teigia „Caverion Lietuva“ generalinis direktorius Egidijus Šydeikis.
 
„Caverion Lietuva“ specialistų suprojektuotos ir įrengtos „Delta“ biurų pastatų inžinerinės sistemos užtikrino komplekso sertifikavimą pagal tarptautinę LEED sistemą. Pastatai pasižymi energetiniu efektyvumu, saugia bei komfortiška darbo aplinka.
 
Naujasis kompleksas pasiūlė bemaž 22 tūkst. kv. m nuomojamo ploto. Šiuo metu didžioji dalis patalpų jau yra išnuomota. Teritorijoje įrengta 390 vietų automobilių stovėjimo aikštelė.
 
 
 
 „Caverion Lietuva“ yra viena didžiausių ir patikimiausių Lietuvos statinių inžinerinių sistemų projektavimo, įrengimo bei statinių ūkio priežiūros įmonių, priklausanti tarptautinei „Caverion“ korporacijai. Mes projektuojame, įgyvendiname ir prižiūrime draugiškas aplinkai, energiją tausojančias statinių inžinerines sistemas bei teikiame paslaugas pramonės sektoriui. Nuo 1994 metų kaupiama patirtis ir praktika užtikrina mūsų darbuotojų aukštą inžinerinių žinių kompetenciją. Mūsų  paslaugos orientuotos į Užsakovo pridėtinę vertę visuose pastato gyvavimo ciklo etapuose. Tai yra mūsų pagrindinės stiprybės, kurios lemia sėkmingos veiklos istoriją.
Go back to list
Technopolis Delta