14.11.2016 | 17:00

Ypatingas dėmesys saugumui

Lapkričio 11 d., penktadienį „Caverion Lietuva“, atsakinga už inžinerinių sistemų techninę priežiūrą,  organizavo priešgaisrinių sistemų kompleksinius  bandymus prekybos centre „Senukai“ Utenoje.

Siekiant patikrinti inžinerinių sistemų veikimą, visi prekybos centro darbuotojai buvo įtraukti į imituojamo gaisro situaciją. Bandymai įvyko sklandžiai, darbuotojai buvo supažindinti ir apmokyti.

 „Esame labai dėkingi Utenos APGT valstybinės priešgaisrinės priežiūros viršininkui Dainiui Nasevičiui ir Utenos APGV valstybinės priešgaisrinės priežiūros inspektoriui Dainiui Steibliui už įsitraukimą supažindinant  prekybos centro personalą su priešgaisrinio inventoriaus savybėmis, sandara bei panaudojimo galimybėmis esant ekstremaliai situacijai. Pareigūnai geranoriškai atsakė į visus darbuotojų klausimus, - prisimena „Caverion Lietuva“ projektų vadovas Jonas Malčius.

 „Caverion Lietuva“ jau ne vienerius metus rūpinasi prekybos centro „SENUKAI“ Utenoje inžinerinių sistemų techninę priežiūra ir teikia administravimo paslaugas.

Mokymai

Go back to list