01.12.2015 | 03:00

Caverion kosminė saga prasideda – žiūrėkite vaizdo įrašą

Caverion pradėjo tarptautinę reklamos kampaniją, kurios metu Caverion pristatoma nauju ir įdomiu būdu. Daugiau informacijos apie mūsų paslaugas ir nuorodų rasite svetainėje caverion.com/Csaga. Skaitykite apie mūsų inovacijas, užsisakykite naujienlaiškį ir sužinokite, į kurį  kosminės sagos personažą Jūs labiausiai panašus.

Kampanijos tema – „Aktyvus pastatų valdymas viso jų gyvavimo ciklo metu“ – išreiškia ilgalaikį požiūrį, kaip profesionaliai valdyti statinius ir pramoninius procesus. Pastatų ir pramonės objektų savininkams toks mūsų siūlomas aktyvaus planavimo, biudžeto sudarymo ir infrastruktūros poreikių valdymo būdas yra išties naudingas. Klientams jis suteikia aiškumo, sutaupo laiko, mažina priežiūros kaštus  bei energijos suvartojimą. O galutiniam vartotojui užtikrinamos patogios ir saugios sąlygos.

Caverion išmano šiuolaikines inžinerines technologijas ir pramoninius procesus. Mes žinome, kaip projektuoti, statyti ir prižiūrėti pastatus bei pramonės objektus viso gyvavimo ciklo metu, kad veiktų optimaliai, o jų vertė augtų.

Keturi skirtingi reklamos kampanijos filmai – Caverion kosminė saga – skirti skirtingoms temoms. Jau galite susipažinti su pirmuoju filmu, kuriame pristatomos Caverion paslaugos, susijusios su užtikrintu energijos bei kaštų taupymu. Kaip rodoma filme, Caverion padeda taupyti pinigus, energiją ir saugo planetą.

Viliamės, kad jums patiks mūsų kampanijos filmai – žiūrėkite juos pagrindiniame puslapyje arba spustelėkite nuorodą į mūsų kampanijos puslapius čia.

Sveikiname prisijungus prie kampanijos!

Egidijus Šydeikis
UAB „Caverion Lietuva“ generalinis direktorius


 

Go back to list
Caverion kosminis laivas